Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Chomiki.

utworzony: 2008-10-19 17:05
Autor Treść

Beata Mazur

utworzony: 2008-10-19 17:05
Napiszcie coś o chomikach.

mila

utworzony: 2009-01-04 15:51
czy ktoś tu się zna na chomikach

mila

utworzony: 2009-01-04 15:51
czy ktoś tu się zna na chomikach

Stachu

utworzony: 2009-01-15 18:59
Ja sie nawet znam na chomikach mam dżungarskiego malutka i słodziutka

Stachu

utworzony: 2009-01-15 18:59
Ja sie znam

Stachu

utworzony: 2009-01-15 19:03
Słyszałem że jak chomika za mocno się sciśnie to wypadną mu oczy . Dlatego prosze bądżcie ostrożni .

Stachu

utworzony: 2009-01-15 19:05
Acha i jeszcze jedno chomiki jak sie stresują t srają xD .
A dżungarskie nie lubią być same ale muszą być z chomikiem przeciwnej płuci bo sie mogą pogryźć .

papit

utworzony: 2009-12-21 15:12
Ja słyszałem że chomiki jeżdżą w tych plastikowych kulkach tylko dlatego że próbują się z nich wydostać i boją się w nich jeździć możecie im je dawać jak chcecie ale ja uważam że tego nie lubią przepraszam za nie stawianie kropek :)

Roxy

utworzony: 2010-06-10 17:25
Stachu, skąd masz takie głupie informacje?! Chomików nie można trzymać z osobnikiem osobnej płci, ponieważ bardzo szybko się rozmnażają! Jest tyle chomiczków, że naprawdę rozmnażanie ich nie ma sensu i jest bardzo głupie. Gryzą się tylko wtedy, gdy jest samiec z samcem, samica z samicą mogą być. Jeżeli trafisz na samca, 100 razy lepiej jest trzymać go samego, niż z samicą. Zastanów się następny raz zanim napiszesz taką głupotę, ponieważ wprowadzasz innych w błąd. I wcale się nie znasz na chomikach. Poczytaj sobie informacje na tej stronie (jest to najlepsza polska strona o chomikach) : http://ochomikach.w.interia.pl/

Roxy

utworzony: 2010-06-10 17:31
Stachu, nie znasz się na chomikach, tym postem właśnie to pokazałeś, więc jeśli następnym razem będziesz chciał udzielać rad, najpierw zdobądź odpowiednią wiedzę, np. tutaj: http://ochomikach.w.interia.pl/
Nie można trzymać samca i samicy razem, ponieważ chomiki rozmnażają się naprawdę bardzo szybko. Jeżeli ich potem nie rozdzielimy, może się zdażyć, że brat zapłodni siostrę, co prowadzi do mutacji genetycznych. Już dwa chomiki sporo kosztują, a co dopiero jeszcze kilka młodych. Z resztą, co później z młodymi zrobisz? Oddasz na pokarm dla węży do zoologicznego? Bo tak właśnie kończy większość osesków. Dlatego chomików NIE WOLNO rozmnażać.
Jeżeli chomik ma w klatce zabawki, to nie wpadnie w żadną depresję z powodu braku lokatora. Owszem, dwa samce nie mogą być razem w jednej klatce, ale jeżeli naprawdę chcemy mieć dwa chomiki, należy kupić dwie samice.

alexanderka

utworzony: 2010-06-19 06:52
Zgadzam się z przedmówczynią... Wiedza zerowa, ale pisać bzdury każdy potrafi...

kawika

utworzony: 2010-06-27 18:51
zgadzam się z roxy... podam Ci łapkę jak nie zapomnę

magda

utworzony: 2010-06-29 21:23
wypadna im oczy

KAROLINA

utworzony: 2010-07-21 19:03
ja się znam co nieco o chomikach, miałam niedawno. A odnośnie tego trzymania z osobnikiem osobnej płci to kompletne bzdry!