Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

1,5 roku i sika!

utworzony: 2009-05-29 21:43
Autor Treść

Lanusia

utworzony: 2009-05-29 21:43
nie wiem czy ten temat sie powtarza bo dopiero dołączyłam do forum ale mam powazny problem i nikt nie potrafi mi udzielic skutecznej rady. nie wiem juz co robic! mam 1,5 roczną suke rasy Sybierian Husky i dalej sika mi w domu! Do tego problem tkwi w tym ze robi to tylko i wyłącznie w nocy gdy wszyscy śpią lub w dzien gdy zostaje sama w domu wiec rady typu wyjsc z nia wtedy na dwor  nie pomogą, próbowalam juz pokazywac to miejsce i mowic fe wychodzac na dwor nagradzac ja za sikanie i nic dalej robi swoje, weterynarze twierdza ze ta rasa nie jest do konca przystosowana do mieszkania w mieszkaniu i to moze byc przyczyną ale to jest nie mozliwe do zniesienia jeszcze maly pies ok ale to juz w miare duze psisko  a problem jest powazny... byliscie moze w takiej sytuacji lub znacie jakies skuteczne rady?

Kukuśka

utworzony: 2009-06-09 23:02
Pies się załatwia, gdy jest sam w domu...hmm...a potrafi zostawać sam w domu?? Nie piszczy, wyje, nie demoluje mieszkania?? Może tu tkwi problem, pies ze strachu, z powodu stresu załatwia się w domu.

W nocy...gdzie pies śpi?? Sam jest w pomieszczeniu?? Mój gdy spał ze mną w pokoju(drzwi byly zamknięte), to nie załatwił się..ale gdy miał do dyspozycji jeszcze kuchnie i korytarz to rano niespodzianka była...

Mika-15

utworzony: 2009-11-17 13:35
coś o tym wiem moj ma 3 lata i  rorbi!

candy19222

utworzony: 2009-11-27 16:34
Psy zalatwiaja sie z dwoch powodow:
- zlosc
- potrzeba
Wychodz z psem, na baaardzo dlugie spacery. Tak zeby sie bardzo zmeczyl. Na noc, nie dawaj wody, i ja ograniczaj. Probuj wychodzic na spacery tak by pies w ciagu dnia byl ok 4 h na dworze, biegal szalal.
Gorzej jesli to jest wina zlosc, bo tu czesto wystepuje zlosc spowodowana zazdroscia. Bardzo czesto sie zdarza( niestety) ze zalatwianie swoich potrzeb jest przyczyna braku zdyscyplinowania, czy traktowania psa jak czlowieka, wtedy pies jak nikt  nie patrzy na zlosc zalatwia sie w domu. A jest jakies konkretne miejsce gdzie to robi?

ania

utworzony: 2009-12-11 09:48
mam taki problem z moim psem , sika mi do łużka a ma 1,5 roku , nie wiem co zrobić . Moja mama rozmawiała z weterynazem i powiedziała ,że to nasza wina a przecierz wcześniej nie sikała . nie wiem co zrobić . wypuszczam ją na pole od 3-5 razy dziennie , miałam kiedyś psa który jak przyszedł z pola zsikał się na podłoge i nie wiem czy pies to robi z złości czy jest chory ,moja suczka odstatnio chodzi cały cza smutna , wogule nie chce sie bawić a wczoraj miała ciepły i suchy nos.może sika bo jest chora?  POMÓRZCIE   MI   !

magda

utworzony: 2010-06-29 21:05
nie umim nic poradzic

nati98

utworzony: 2010-07-15 11:11
Skoro weterynarz powiedział że ta rasa nie jest do końca przystosowana do życia w domu to najlepiej trzymaj ją na polu albo cały czas ją pilnuj i karć gdy to robi a potem daj jej to do powąchania i wywal ją na pole. Może zrozumie.

KAROLINA

utworzony: 2010-07-16 18:16
trudna sprawa...chciałam coś poradzic, lae widze, że już wszystko co mozliwe robiłas:/

layonka

utworzony: 2010-08-04 18:00
moje dwa szczeniaki maja 9 mies i dalej sikaja w domu

ana

utworzony: 2010-08-31 19:23
niepomoge