Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Adopcja Yorka

utworzony: 2013-07-20 20:28
Autor Treść

Kasia31

utworzony: 2013-07-20 20:28
Przed chwila uslyszalam w wiadomosciach o pseudo hodowli w Lomiankach gdzie psy przetrzymywane byly w strasznych warunkach.
Nie wiem jak wygladaja procedury, ale chcialabym zaadoptowac Yorka ktory potrzebuje domu. Jestem w stanie zajac sie sunia niepelnosprawna, niewidoma (jak podawano w wiadomosciach). Mam cztero letnia sunie Yorka, bardzo spokojna wrecz plochliwa, dlatego jesli sunia do adopcji bylaby spokojnej natury, sunie najprawdopodobniej "dogadaly by sie".
Moj poprzedni pies dozyl sedziwego wieku i na starosc stracil wzrok wiec mam troche doswiadczenia z niewidomymi pieskami.
Nie znalazlam w internecie informacji jak zaadoptowac potrzebujaca domu sunie Yorka z tej niby hodowli, podobno pieskow bylo az 70 ale jestem pewna ze po naglosnieniu sprawy przez telewizje znajdzie sie wielu chetnych.
Chcialabym prosic o informacje z kim sie kontaktowac w celu adopcji potrzebujacej domu suni Yorka.

westie

utworzony: 2013-07-22 11:52
Myślę, że możesz zgłosić się do fundacji pomagającej yorkom w potrzebie. Może tam wiedzą coś na ten temat. Dodaj ogłoszenie na forach o "psiej" tematyce, że chcesz zaadoptować biedną suczkę tej rasy z tej właśnie hodowli. Polecam chociażby dogomania.pl lub yorkforum.pl.