Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Co myślicie o "Zaklinaczu psów"?

utworzony: 2010-04-20 12:21
Autor Treść

psiara7

utworzony: 2010-04-20 12:21
Czy ktoś czytał może artykuł na: http://www.cafeanimal.pl/artykuly/zobacz-to-w-TV/Dog-Whisperer-Zaklinacz-Psow,2446, albo oglądał pierwsze odcinki serii w piątek? Jeśli tak, to czekam na opinie? Co Wam się podoba, a co nie? Co myślicie o samym trenerze i przypadkach, którymi się zajmuje? Dla zainteresowanych więcej o programie na: http://natgeotv.com/pl/zaklinacz-psow/info.

Kamelia

utworzony: 2010-05-31 17:42
Ja jestem zaskoczona. facet połaczył chyba wszystkie możliwe sposoby tresowania psów. Bierze jakąś paletke jeżdzi nią przy boku przerazonej suni ( suczce aż piana z pyska leciala) i gada coś od obrej energi. Jakiś producent zostawił u nigo spa, a on przywiąząl go do bierzni, piesek sie poslizgnąl a obroża uszkodzila mu krtań. I ktos taki zajmuje sie szkoelniem spow? skandal! Nie dziwię się, ze zoopsycholodzy go pozwali, szkoda tlyko, ze tak póxno się polapali. :/

monia16207

utworzony: 2010-06-01 22:06
Jak dla mnie facet jest poprostu genialny:) takie podejscie do psow naprawde zdarza sie bardzo zadko,do kazdego podchodzi indywidualnie. Bardzo podoba mi sie korygowanie zachowan dzieki swoim własny psom,jest to naprawde dobry pomysl. Jest naprawde swietny,ogladam kazdy odcinek i poprostu z tygodnia na tydzien czekam na kolejny:)

alexanderka

utworzony: 2010-06-03 05:29
Zgadzam się z przedmówcami! Zdecydowanie widać tu talent i rękę do psów :) Normalnie aż zazdroszczę xD

Dariusz Opeldus

utworzony: 2010-06-03 10:18
Pozdrawiam
D. Santor

camparelli

utworzony: 2010-06-04 09:05
Zdecydowanie zgadzam się z Kamelią. Może na filmie wygląda to kolorowo. Piesek gryzie właściciela, a "król Cezar" sprawia, że nagle staje się on potulny jak baranek. Moje pytanie jest takie: Na jak długo pies będzie spokojny wobec opiekuna? Dlaczego Cezar nie pokaże co dzieje się z psem po miesiącu, po pół roku, po roku. Chętnie zobaczę czy jego metody działają na długo, bo z tego co mówią osoby, które były jego klientami, to okazuje się, że ich pupile po pewnym czasie wracają do swoich złych zachowań, bądź one jeszcze bardziej się nasilają, gdyż wyzwala się w nich agresja, na wskutek karygodnych metod szkolenia. Nie wiem czy naprawdę nikt tego nie zauważa, ale przez Milana zaczynamy cofać się do starych prymitywnych metod szkolenia i cały wysiłek położony na propagowanie klikera i pozytywnego szkolenia zostaje zdeptany dzięki jednej osobie nastawionej na show biznes.

alexanderka

utworzony: 2010-06-04 20:23
To też fakt.. Ale przyznasz,że w programie wygląda to zjawiskowo ^^!

camparelli

utworzony: 2010-06-05 13:45
No cóż powiem króko: Magia ekranu:D

Accura

utworzony: 2010-06-06 18:55
Chętnie bym obejrzała ten program ale niestety nie posiadam National Geographic wiec nie wiele mogę powiedzieć na temat jego metod szkolenia.

feba90

utworzony: 2010-06-10 14:26
mój pies reaguje na jedną komendę :) "Daj buzi" i jestem zadowolona !:D

Roxy

utworzony: 2010-06-10 15:46
Może w tv wygląda to fajnie, ale dla zwierzaczków to pewnie fajne nie jest ;/ i również zgadzam się z Kamelią. Moim zdaniem nie ma czym się tu zachwycać.

camparelli

utworzony: 2010-06-14 18:19
No to droga febo, świadczy to tylko o twoich ambicjach, jeżeli nie chcesz nauczyć psa podstawowych komend. Oczywiście może ci się to wydać nie potrzebne, ale wg mnie każdy pies powinien je znać, np. wypuszczasz psa i widzisz że nagle wbiega do rowu i nawet go nie odwołasz bo twój pies nie zna komendy "do mnie". Co z ciebie za właścicielka, skoro nie wiesz, że wiele z poleceń ratuje psu życie.

Magda

utworzony: 2010-06-17 19:21
świetny program a ten koleś naprawdę  zna się na psach jego metody działają

Kamelia

utworzony: 2010-06-18 15:34
Z moich obserwacji wynikia, że wiele ludzi zachwyca się ,,zaklinaczem psów". Faktem jest, że to co pokazują w telewizji przynosi efekty. Jednak jest to efekt krótkotrwały, na chwilę. Po jakimś czasie wszystko się zmienia i często problemy z psem powracaja ze zdwojoną siłą. Cesar Millan psuje psy, niszcząć życie im i ich właścicielom.

Misigo

utworzony: 2010-06-19 20:52
Fajna sprawa ;p

magda

utworzony: 2010-06-22 21:56
okropne

Lazanija

utworzony: 2010-07-23 19:46
Ja tam wolę Victorię Stilwell

Himena007

utworzony: 2010-08-10 20:43
Ja równiez wolę Victorię