Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Czy pies powinien spać w łóżku?

utworzony: 2010-07-26 14:08
Autor Treść

Victoria

utworzony: 2010-07-26 14:08
Co tym sądzicie?

gaszymi

utworzony: 2010-07-26 14:56
Generalnie nie lubię gdy pies po spacerze w deszczowy dzień ładuje mi się do łóżka, ale uwielbiak gdy w zimę przytula się do mnie.
My uczymy naszego Tysia że wchodzi na łóżko jak mu pozwolimy i o dziwo jak na razie tego przestrzega.

AnkA

utworzony: 2010-07-26 15:58
czasami można spać z pse byle nie za często bo potem ciężko będzie go odzwyczaić

Kamelia

utworzony: 2010-07-26 16:29
To zależy do wlaściciela. :) Niektorzy to lubią, niektorzy nie. ALe zasadncizo nie ma żadnych przeciwskazań. Gorzej tylko jak pies jest dominujacy i potem przejmuje łóżko. :P

paulina

utworzony: 2010-07-26 16:35
ja uważam że miło jak pies śpi w łóżku, ale to zależy od psa i oczywiście od właściciela:)

Aris i Hania

utworzony: 2010-07-26 16:41
Moj nie spi na lózku ale jak był mały to tak potem go oduczylismy, teraz jak jest zima to spi koło łozka ale tylko na chwile bo mu za gorąco w końcu to Huksy :D dla niego Hawaje to zimą są:D

yetka

utworzony: 2010-07-26 17:54
U mnie psy śpią na łóżku, nie wyobrażam sobie spac bez psa

Nata & Cody. xd

utworzony: 2010-07-26 22:24
Według mnie nie, ponieważ pies musi wiedzieć kto tu rządzi, a jak śpi ze swoim właścicielem to czuje się tak jakby był na jego poziomie czyli nie musi go zbytnio słuchać itp.
a w stadzie są poziomy uległości itp.
i jeszcze chyba głupie jest to, że pies przychodzi z dworu jest np. cały mokry albo w błocie i ładuje Ci się do łóżka

Net & Mikuś

utworzony: 2010-07-27 12:52
mój ze mną śpi

KAROLINA

utworzony: 2010-07-27 14:11
U mnie tez pies śpi w łóżku...ale po deszczu mu nie wolno:)

utworzony: 2010-07-27 15:49
mój pies zawsze śpi w łóżku. Nie wyobrażam sobie dać psu zakaz wchodzenia do łóżka. Z psem miło się śpi, szczególnie w zimę jak ogrzewa

Justyska

utworzony: 2010-07-27 17:38
Bardzo lubię jak mój kochany piesek leży koło mnie szczególnie gdy jest zimno. także nie mam nic przeciwko żeby pies leżał w łóżku.

ewusia81

utworzony: 2010-07-27 18:07
decyzja zalezy od właściciela, mój pies może wejść do łóżka tylko wtedy kiedy MY jej pozwalamy a nie kiedy sama chce (zwłaszcza że ona by chciała stale :P)

Fergies25

utworzony: 2010-07-28 10:18
Mój piesek śpi na łóżku i to na dodatek na poduszce, ale niewiele miejsca zajmuje co do dużych ras to wolałabym żeby spał na swoim miejscu

nati98

utworzony: 2010-07-29 11:31
Ja gdy przywiozłam fridę do domu dałam jej spać w łóżku tą pierwszą noc. Potem spała na podłodze na swojej macie ale po tygodniu zaczeła przychodzić pod moje łózko i piszcześ a jka jej ne wpuszczałam to kładła się koło łóżka i tam spała. W sumie ze 3 razy spała w lóżku i już nie chce spać na swojej macie bo jak nie pozwole jej wchodzić na łozko to idzie na fotel a na macie się nie położy.

marta-swierk

utworzony: 2010-07-29 18:57
Mój pies śpi w łóżku jak mu jest zimno, a jak mu jest gorąco to na panelach.

Lazanija

utworzony: 2010-07-30 02:08
Powinien czy nie, ja bym się brzydziła spac z jakimkolwiek psem w łóżku...

utworzony: 2010-07-30 14:39
a co w tym obrzydliwego?

Lazanija

utworzony: 2010-07-30 17:37
Chocby to, że kiedy ja idę spac, wcześniej się kąpię. A pies nie, choc przecież też się brudzi. Który właściciel wyciera od razu tyłek swojemu ulubieńcowi gdy ten zrobi kupkę? większośc psów lubi tarzac się w trawie, nawet jeśli nie, to kiedy np. bawi się z innymi psami nieraz się przewróci, siada albo leży w różnych miejscach, na trawnikach też różne rzeczy mogą się znajdowac które psu bynajmniej nie przeszkadzają, ale kiedy sobie wyobrażę, że mógłby wnieśc to wszystko do mojego czyściutkiego łóżka... Fuuuj!

utworzony: 2010-07-30 17:58
no to chyba oczywiste że psu się wyciera łapy po przyjściu ze spaceru, a jak się w czymś wytarza to trzeba go umyć. Ale jak ktoś nie dba o psa i pozwala żaby chodził brudny to się nie dziwię że nie chce psa do łóżka wpuścić. Po za tym większość brudu po prostu spada z psiej sierści. A różne bakterie i tak się wszędzie dostają bez względu na to czy pies z nami śpi czy nie. Ja szczerze nie rozumiem jak można takie rzeczy wypisywać, bo to wygląda tak jakby ktoś się brzydził najlepszego przyjaciela. Rozumiem że ktoś nie pozwala psu spać w łóżku, bo nie, ale żeby pisać że pies jest obrzydliwy. No bez przesady. Pies ma być przyjacielem, a nie zwierzęciem którego się będziemy brzydzić