Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Hotele dla zwierząt

utworzony: 2014-05-11 13:55
Autor Treść

Sonia

utworzony: 2014-05-11 13:55
Co myślicie o hotelach dla zwierzaków, gdzie można oddać pupila na czas naszych wyjazdów?
Mieliście kiedyś okazję korzystać z takich? Zastanawiam się jak to wygląda i czy waszym zdaniem to ogólnie dobry pomysł, żeby zostawić tam psa czy kota?

plamka

utworzony: 2014-05-11 15:01
U mnie w okolicy jest jeden taki hotel, z tego co widzę to troche klientów tam jest, ludzie nie maja z kim zostawic swojego zwierzaka to oddaja wlasnie w takie miejsce. Pomysł nie głupi ;)

lozanska

utworzony: 2014-05-12 11:36
Wiadomo, że takich hoteli powinno być jak najwięcej, ale i tak będą ludzie, którzy swojego "pupila" przywiążą w lesie do drzewa.
Jestem zwolenniczką zabierania psa ze sobą na wakacje.
Jest coraz więcej takich stronek jak ta: http://wakacjezpsem.info/ gdzie pisze się o tym, gdzie można pojechać ze zwierzakiem na wakacje, gdzie są miejsca przyjazne dla zwierząt i co można z psiakiem robić w czasie takiego wyjazdu.

Domciia

utworzony: 2014-05-13 10:29
Świetna strona. Z pewnością przyda się wszystkim właścicielom zwierzaków :).

Ogi

utworzony: 2014-05-29 11:59
ja też jestem zwolenniczką zabierania psa ze sobą ale kiedy pies jest stary i zmęczony to uważam że lepsze będzie dla niego takie miejsce jak hotel dla psa :) 

mój profil

westie

utworzony: 2014-06-18 13:55
Nigdy nie pojechałabym na takie wakacje, na które nie mogę wziąć psiaka. Nie ma w ogóle takiej opcji.

finfin

utworzony: 2014-07-15 10:25
Ja jednak wolę dać psa znajomym. Mam wieksze zaufanie

Psiara89

utworzony: 2015-01-29 16:42
Ostatnio jeździłam z aparatem wokół Krakowa i fotografowałam psiaki do adopcji, które dzięki uprzejmości właścicielki, zatrzymały sie w psich hotelach i musze przyznać, że mimo tego, że wszystko podszyte było czystą, dobrą intencją ...był to smutny widok. Zarówno te do adopcji jak i pieski właścicieli, którzy po prostu wyjechali na wakacje nie wyglądały na szczesliwe. Nie oddałabym swojej suczki za nic do takiego miejsca.

Amelka

utworzony: 2015-06-02 11:28
Nie rozumiem, po co ktoś brał psa, jak teraz nie umie sobie z nim zorganizować wspólnych wakacji. Teraz w wielu hotelach jest możliwość bycia z psem. I to żaden problem. Teraz hotele są coraz bardziej cywilizowane i ludzkie. Zabierz psa ze sobą. W psich hotelach jest strasznie...

rubiks

utworzony: 2015-09-07 09:48
Ja mam jeden dobry hotel dla zwierząt kraków. Zawsze tam oddaję psa jak wyjeżdżam i jestem zadowolony z ich usług.