Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Jak skończyć z tym mordowaniem zwierząt??!!!!

utworzony: 2008-12-31 00:03
Autor Treść

progressus

utworzony: 2008-12-31 00:03
Właśnie oglądnęłam potworny film o mordowaniu psów w USA. Wstydzę się, że jestem człowiekiem! Słowa "człowieczeństwo". "ludzkość" są puste! Zwierzęta przy nas są świete! Co można zrobić, by tą potworność przerwać???????????!!!!!!!
http://www.maxior.pl/film/87367/Schronisko_i_niechciane_psy_drastyczne

superpies

utworzony: 2009-01-07 22:49
niestety, w niektórych krajach bezdomnych psów się "pozbywa" :((((

TOFLEG

utworzony: 2009-01-09 12:30
Nie powiem nawet, że tacy ludzie zachowują się jak bydło, bo bym je obraził. Powiem szczerze, że im bardziej poznaję "ludzi", tym bardziej kocham zwierzęta. Prawo w naszym kraju (i nie tylko w naszym) jest po prostu wypaczone, jeśli chodzi o karanie ZWYRODNIALCÓW, którzy krzywdzą zwierzęta. Będąc sędzią, pakowałbym takich oprawców na kilkanaście lat do pierdla - lecz nie do celi, tylko do ciężkich robót. Tak bym zrobił. Wiem, iż w odczuciu wielu z Was, byłaby to za ostra kara, lecz ja tak bym zrobił. CIĘŻKIE ROBOTY DLA ZWYRODNIALCÓW!!!

Mario

utworzony: 2009-01-10 20:02
Ten film jest straszny i to co się tam dzieje pozostawiam bez komentarza.Uważam, że ten film powinny zobaczyć osoby, które mają zamiar wyrzucić swojego psa bo może im przeszkadza, może urósł za duży, bo zimno i trzeba na spacer wychodzić i itd.... kazda wymówka jest dobra.
Zanim to zrobicie pomyślcie na jaki los skazujecie swojego psa czy będziecie mogli spokojnie siedzieć w cieplutkim domu, przejżeć się w lustrze, zjeść posiłek itd.
Tym, którzy to zrobią życze- by nigdy nie zaznali spokoju, by każdej nocy zły sen przerywał im wypoczynek, by każda przysłowiowa kromka chleba stawała im w gardle itd....

gerbers

utworzony: 2009-01-13 15:28
nie byłam w stanie obejrzeć tego filmu, o kilku sekundach gdy usłyszałam pisk, myślałam że zejdę :( próbowałam kilka razy, ale tylko łzy mi ciekły i serce myślałam że pęknie!!!
to nie są ludzie, to jakieś bestie, potwory! trudno nazwać,ale sama najchętniej bym ich powybijała!

;(

Kraksa

utworzony: 2009-02-13 12:29
Potrzebne jest szerzenie świadomości, co sie dzieje. nawet rozmawianie na ten temat ze znajomymi. To na pewno pomoże. Bo najwazniejsza jest SWIADOMOSC- co robimy zwierzętom.
Namawiam tez - jesli nie do rzucenia- to do ograniczenia jedzenia mięsa. Naorawde kotlet raz w tygodniu wystarczy, aby zaspokoić zapotrzebiwanie na białko dorosłego człowieka.

czyli trzeba nie byc obojetnym i probowac zmniejszyc znieczulice społeczna wokół siebie.

Jasiek

utworzony: 2010-06-14 21:34
:(

Magda

utworzony: 2010-06-17 16:47
to skandal!

Kamelia

utworzony: 2010-06-21 22:45
Tak, ten problem męczy milośnikow zwierzat już od dosć dawna. en kto może i chce może pog=magać biorąc udzial w akcjach, pracujac jako wolontariusz lub w strazy dla zwierząt albow  schronisku.

Kote

utworzony: 2010-06-24 23:02
;((
ludzie są bezduszni

magda

utworzony: 2010-06-28 16:52
o matko okropienstwo

KAROLINA

utworzony: 2010-07-09 13:42
jestem przeciwko złemu traktowaniu zwierząt...niewiem jak ktos może tak postepowac

Ania

utworzony: 2010-08-15 22:05
nie ma sposobu ;(

ana

utworzony: 2010-08-31 13:00
aż chce mi sie płakac