Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Jaki szampon dla psa z alergia

utworzony: 2018-10-04 13:16
Autor Treść

Rodzynka1

utworzony: 2018-10-04 13:16
Witam.Jaki szampon dla psa z alergiami skórnymi?Wiem na pewno że ma uczulenie na szampony z jodem i szampony dla szczeniąt z rumiankiem który ostatnio polecił mi wet.Po tym szamponie niemal od razu pojawiły się czerwone plamki na głowie.Więc co radzicie?

pimpek

utworzony: 2018-10-04 14:26
Mój pies ma taki sam problem. Przetestowalam naprawde wiele różnych szamponów zanim natrafilam na szampon, ktory nie powodował u psa pieczenia,swędzenia i ogólnie podrażnień.
Jest to szampon od over zoo:
https://over-zoo.com/
Szampon ma dobry, łagodny sklad. I jest delikatniejszy nawet niż szampony dla malych dzieci. Używam równiez odżywki pielęgnującej do sierści z tej samej serii.

pinkfloyd

utworzony: 2018-10-12 10:43
również polecam

Rymarstwo

utworzony: 2018-10-14 11:39
O takie rzeczy najbezpieczniej i najlepiej pytać bezpośrednio u weterynarza, oni są na bierząco z najnowszymi typami czy to szamponów czy innych rzeczy.

SwiatKarm

utworzony: 2018-11-05 21:50
Tutaj pełna zgoda, także uważam że najlepszą opcją będzie udać się na wizytę do weterynarza który doradzi jakiego szamponu używać, a jakch składnikow unikać aby nie doszło do podraznienai skóry wrazliwego czworonoga.

Rikoland_pl

utworzony: 2018-12-13 11:35
Według mnie najlepiej by było w tej sprawie skonsultować się z weterynarzem, on powinien wiedzieć co doradzić.