Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Mam problem . Jak coś będziecie wiedzieli na ten temat co zaraz przestawie wam to piszcie.

utworzony: 2012-10-26 22:25
Autor Treść

Martusiiek

utworzony: 2012-10-26 22:25
Chcę sobie kupić małego shih tzu ,abo chihuahua ,ale mam taki problem ,ponieważ jeszcze się uczę i nie miałabym z kim go zostawić tak od 8 do 14-15.  I to jest ten jedyny problem .  Bardzo mi się one podobają i kocham psy . Wiem ,że on by miał u mnie wszystko ,ale chciałabym się zapytać czy istnieje taka możliwość w schronisku w Brzegu ,,przytul psiaka,, pilnowania go od godz 8 do 14-15 ,ale dopiero od grudnia ,albo stycznia ,bo teraz mam wolny cały miesiąc to bym z nim była cały czas. I czy za takie coś się płaci i czy dużo ? Czekam na wasze odpowiedzi .

togodogo

utworzony: 2012-11-03 23:23
Jeżeli, jak piszesz kochasz psy to podaruj życie jakiemuś psu ze schroniska, Przygarnij, pokochaj zamiast kupować.

blumunka

utworzony: 2013-01-12 11:10
togodogo ma racje, może i kupne psy są wspaniałe i rasowe, ale ja mojego mam ze schroniska i jest lepszy niż 1000 rasowców z najlepszej hodowli

Karolina

utworzony: 2013-07-05 10:35
Kochasz psy?

To przygarnij psiaka ze schroniska, czy ty wiesz ile psów czeka w fundacjach, w domach tymczasowych, schroniskach, w hotelach?

westie

utworzony: 2013-07-16 12:09
Ja też myślę, że lepiej przygarnąć psiaka, a między 8 a 14 powinien spokojnie wytrzymać sam w domu. Powinien się przyzwyczajać, że czasami zostanie bez właściciela.