Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Problem w parku z psem

utworzony: 2013-06-17 16:07
Autor Treść

Pawel

utworzony: 2013-06-17 16:07
Witam
Mój problem polega na tym że nie mogę ptaktycznie nigdy spuścić psa ponieważ jest przewrażliwony na punkcie zabawek. Jak zobaczy frisbee , piłke jaka kolwiek zabwke odrazu podbiega zabiera ucieka i niszczy ja. Jak oduczuć takiego zachowania psa. Chciałbym by po spuszczeniu ponownie w parku jak zobaczy np. piłke zignorował ją, nie był zainteresowany.
Probowałem na długiej smyczy uczyc go oddawania tez niezbyt skutkuje wymieniac zabawke za zabawke ale to nic nie daje nie wiem co zrobic
Jak mieliscie taki problem i pomógl wam Treser prosiłbym o kontakt ewentualnie opis jak go tego oduczyc
z góry dziękuje

Karolina

utworzony: 2013-07-05 10:28
Miej przy sobie zabawkę pupila, a w parku spuszczaj psa na długiej lince.

Sławosz

utworzony: 2013-07-12 16:13
Przekupić go w sytuacji kiedy odda zabawke jakimś smakołykiem

westie

utworzony: 2013-07-16 12:01
Może znajdź jakieś bardziej odosobnione miejsce, gdzie nie bawią się inne psiaki i tam spuszczaj swojego bez smyczy. A tak ogólnie, bierz na spacer jego zabawkę i staraj się, żeby na niej skupił swoją uwagę.

M4lgosia19

utworzony: 2013-07-25 12:36
Jak byłąm w Austrii, a dokładniej w Wiedniu, to zauważyłam coś czego w Polsce się nie uświadczy, a mianowicie parków tylko dla psów.
Według mnie to świetny pomysłm, na każdym osiedlu jest park z piaskownicą dla zwierząt drzewa parę takich plenerowych podestów itd :) Według mnie super pomysł

M4lgosia19

utworzony: 2013-07-28 14:46
Dokładnie przekupić go ;)