Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Psia trauma!

utworzony: 2012-07-28 14:27
Autor Treść

Kruszyna

utworzony: 2012-07-28 14:27
Witam! Przygarnelam blakajaca sie psine! Po okresie poszukiwan wlasciciela, postanowilam ja zapewnic nowy dom! Oprocz choroby skory  wpada w stan traumy slyszac glosy dzieciTo udalo sie juz nieco przezwyciezyc przez kontakt ze spokojnymi dziecmi! Gorzej jest gdy slyszy dzieci i odglosy pilki.  W takich wlasnie okolicznosciach odbiegla w panice i przez 7 dni byla poszukiwana! Miala jednak szczescie i ja rowniez. Zostala powiadomiona Policja i psa odtransportowano do schroniska, powiadamiajac mnie przy tym. Rozeslalam wszedzie, gdzie bylo mozliwe e-maile ze zdjeciem +plakaty! Mysle, ze bez fachowej terapii behawioralnej sie nie obedzie! U dziadzia Googla wyczytalam nieco na ten temat jednak moze ktos tutaj wymieni sie ze mna praktycznymi doswiadczeniami!!! Serdecznie pozdrawiam liczac na oddzwiek!

Kornelia

utworzony: 2012-08-04 13:03
Fajnie, że przygarnęłaś sunię. Gratulacje! J
Pewnie niewiele pomogę, ale słyszałam kiedyś, że jeżeli pies
się boi jakiś dźwięków, trzeba takie dźwięki nagrać i podawać w małych dawkach jednocześnie
z czymś co jest dla zwierzaka przyjemne np. smakołyki.

Kruszyna

utworzony: 2012-08-05 09:51
Witam! Dziekuje za porade! Zaczelam juz zabawe z pilka tenisowa w domu przenoszac sie pomalutku na zewnatrz. Pomysl z nagranymi dzwiekami wykorzystam jednak rowniez!
Ps. Powyzszy link rozesle do znajomych! Zycze powodzenia.
Ps2. Szkoda, ze zainteresowanie i aktywny udzial na Forum caffeanimal jest tak sporadyczne. Z pewnoscia posiadacze zwierzat mogliby podzielic sie swoimi doswiadczeniami.

Kruszyna

utworzony: 2012-08-05 10:54
Kornelia!  Piszac  "powyzszy link", myslalam o schronisku w Korabiewicach!!!
Pozdrawiam i powodzenia jeszcze raz!!!

Trolo

utworzony: 2012-08-13 12:31
Wspaniale :) Ja mojego pierwszego psa miałam ze schroniska, to jeszcze w dzieciństwie. Teraz też przygarnęłam, tzn. sam przyszedł. Może wyczuł, że w naszym domu będzie mu dobrze :) Przychodził najpierw tylko na noc, spać ww budzie po starym psie, ale z czasem tak mu się spodobało, że został na zawsze i wzięliśmy go do domu :)

Kornelia

utworzony: 2012-08-16 07:41
Trolo
Fajnie, że jest nas coraz więcej. Mam na myśli tych, którzy
mają psy przygarnięte. Dla mnie jest to synonimem prawdziwej miłości do psów J
Kruszyna
Napiszesz coś o postępach w oswajaniu suni? Ciekawa jestem
jak ci idzie.
Dzięki za zaangażowanie w sprawę tych, którzy nie mieli
szczęścia i ciągle czekają na kogoś kto ich pokocha – czyli w sprawę schroniska.

miszka

utworzony: 2012-09-19 19:09
mója psinka też ma traumę znalazłam go przy sklepie w nocy przywiązanego do drzewa

język
angielski Wrocław

język
francuski Wrocław

lwica1998

utworzony: 2013-02-03 13:55
Moja Nika na początku nienawidziła miotły , rzucała się z zebami i gryzła. Pewnie ktoś bił ją wczesniej miotłą:(
Teraz juz się przyzwyczaiła , na szczęście.
Swoja droga człowiek to największy potwór na swiecie...
http://numerologia.blog.org.pl/

Zuzatanka

utworzony: 2015-07-16 11:29
Serdecznie polecam artykuł, dużo mi wyjaśnił : http://blogzdrowypies.pl/zdrowie/fobie-u-psow/