Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Psiak warczy na swojego pana

utworzony: 2009-12-24 00:05
Autor Treść

Putin

utworzony: 2009-12-24 00:05
Mam małego(jakies 7 mcy) miesańca rottweilera z kundelkiem. Psiak jest uroczy i bardzo go kocham, ale czasem na mnie warczy, i tylko na mnie. Moze za mocno wylewam na niego swoje uzucia i za bardzo go "tłamsze", ale wiem ze gdy inni prubóją podbnych zabaw z moim psiakiem to on wtedy nie warczy. martwi mnie jego zachowanie, bo chcialbym miec wiernego, grzecznego i miłego pupila a nie psiego terroryste. Co robić? martwić się i szukac tresera czy czekac az pies sie ułozy?

camparelli

utworzony: 2010-06-17 12:16
Jeżeli pies warczy podczas zabawy, to nie ma czym się przejmować, to dobrze. Jeżeli warczenie pojawia się w innych sytuacjach np. kiedy chcesz zabrać mu jedzenie, zabraniasz mu czegoś. To wtedy należy wprowadzić odczulanie.

Magda

utworzony: 2010-06-17 19:55
gdy się bawie z moim psem też na mnie warczy

Julianna

utworzony: 2010-06-22 13:08
Zgadzam sie z przedmówczynią. Jeśli pies warczy w czasoe zabawy-to jest ok, jeśli natomiast w innych okolicznościach to znak ze coś jest nei tak. Sam napewno doskonale znasz swojego pupila, wiesz jak to odróżnić. Decyzja należy do ciebie.

Bocian

utworzony: 2010-06-22 17:00
nawet mozna to w miare odroznic;)

Kamelia

utworzony: 2010-06-22 17:01
Kazdy pies warczy podczas zabawy :0 Moj cavis warczy ejszcze podczas słynnego biegu nazwyanego ,,ręka, noga, mózg na scianie" nie ma się czym przejmować :)

Nikita

utworzony: 2010-06-23 12:51
MÓJ   WARCZY   JAK   SIĘ   BAWIMY,JAK  SIE   PRZECIĄGAMY,ALE  TO   JEST  ZABAWA.

magda

utworzony: 2010-06-23 20:15
jesli warczy przy zabawie to ok jesli w innych sytuacjach to musisz cos z nim zrobic

KAROLINA

utworzony: 2010-07-02 10:36
twój pies chyba zaczyna miec nad toba przewagę i sądzi że wszystko może. Jesli pies warczy to chce zwrócić na siebie twoją uwagę...nie daj mu się...poczytaj o tym w książkachl.

patrycja

utworzony: 2010-07-15 00:08
mój tez na mnie szczeka! a nawet mnie gryzie, to jest taka forma zabawy. pozatym kazdy pies w domu ustala sobie chierarchie i wg jego mniemania stoje na drabinie spolecznej w naszym domu nizej od niego, wiec sobie pozwala:D