Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Purina Pro Plan. Wielkie testowanie.

utworzony: 2015-11-16 20:04
Autor Treść

Jennifer/Simon

utworzony: 2015-11-16 20:04
Witam od pewnego czasu testujemy wraz z Jennifer i Simonem karme Purina Pro Plan. Co prawda juz nie wiele z niej zostalo poniewaz te dw lakomczuchy w nocy podkradaja karme. Sa tak sprytne ze kotek otwiera pieskowi szawke a piesek ze silniejszy to wyciaga worek z karma i juz po chwili slychac w calym mieszkaniu chrup chrup. Ale wcale sie nie dziwie ze tak ja lubia. Zapach karmy roznosi sie w calym pomieszczeniu. po tych dwóch urwisach od razu widac ze mi im smakuje. Jest bardzo dobrze zbilansowana, pomoga nam dbac o ich stawy, siersc, oczy. Karma bardzo jest rowniez przydatna gdy chcemy nauczyc psa sztuczek. Jest to tak dobry smakolyk ze pies bardzo chetnie wykonuje wszystkie sztuczki by dostac "groszka" Puriny. Jak wiemy koty sa bardzo wybredne co do jedzenia a u mnie teraz kot nie chce innego suchego jedzenia jeść tylko Purina i Purina. Jestem bardzo zadowolona  i napewno bedziemy ja kupowac regularnie. Wszystkim uzytkownikom bardzo serdecznie polecam Karmę Purina Pro Plan poniewaz uwazam ze jest to karma najwyzszej jakosci, zrobiona z najlepszych produktow. I wspaniale wpływa na kondycje psa jak i w naszym przypadku kota. Serdecznie pozdrawiamy i nie zastanawiajcie sie nad kupnem karmy tylko smialo kupujcie.

milka-hel

utworzony: 2015-11-21 18:15
Ja też śmiało mogę polecić Purina Pro Plan. Moj pies to zwierzę schroniskowe, mieszkało tam parę miesięcy, a poprzedni właściciele nie przejmowali się tym, co pies je - często były to resztki z ich stołu. teraz na przykładzie własnego psa widze jak ważne jest podawanie mu właściwego jedzenia - stosownego do wieku, kondycji, wagi... Na dodatek Purina to nie tylko karma, ale także przysmaki - wybór wszystkiego czego psiak potrzebuje jest u nich bardzo duży.
Purinę Pro Plan, ze względu na jej bardzo dobry skład i dobra cene polecił mi weterynarz, który oglądał mojego psa tuż po tym jak odebrałam go ze schronsika. Dobrze, że mu zaufałam, bo widzę że psu wyszło to na dobre.
milka-hel,

Normal
0

21

false
false
false

PL
X-NONE
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:10.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:115%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:"Calibri","sans-serif";
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-language:EN-US;}

#purinabokocham!

terman1@wp.pl

utworzony: 2015-12-06 14:51
Witam. Ja również testuję razem z moją sunią karmę Purina i mogę ją z czystem sumieniem polecić każdemu psiakowi nawet temu najbardziej wybrednemu . Muja sunia jest bardzo wybradna jak większość tzw "tapczanowców" , ale Purina jej bardzo zasmakowała i zjada jej mniej niż karmy , którą jej dotychczas dawałem więc jest karmą nie tylko pełnowartościową , ale również bardzo sytą . Wszyscy moi znajomi i przyjaciele , który dałem próbkę karmy i później z nimi rozmawiałem mają takie same zdanie na temat karmy Purina Pro Plan i większość już zaczęła karmić swoje pieski tą właśnie karmą .

terman1@wp.pl

utworzony: 2015-12-06 14:52
Witam. Ja również testuję razem z moją sunią karmę Purina i mogę ją z czystem sumieniem polecić każdemu psiakowi nawet temu najbardziej wybrednemu . Muja sunia jest bardzo wybradna jak większość tzw "tapczanowców" , ale Purina jej bardzo zasmakowała i zjada jej mniej niż karmy , którą jej dotychczas dawałem więc jest karmą nie tylko pełnowartościową , ale również bardzo sytą . Wszyscy moi znajomi i przyjaciele , który dałem próbkę karmy i później z nimi rozmawiałem mają takie same zdanie na temat karmy Purina Pro Plan i większość już zaczęła karmić swoje pieski tą właśnie karmą .

terman1@wp.pl

utworzony: 2015-12-06 14:52