Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Ubezpieczenie psa

utworzony: 2013-07-19 10:34
Autor Treść

martulka1

utworzony: 2013-07-19 10:34
Witam, słyszałam o ubezpieczeniach dla psa na wypadek choroby. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was ma takie i co ono obejmuję? Może polecicie mi w tym temacie jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuję się takimi ubezpieczeniami. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Kassia33

utworzony: 2013-07-22 11:18
Ostatatnio interesowałam się tym tematem, więc myślę, że będę w stanie pomóc:) Mój sąsiad już od 3 lat ma ubezpieczone swoje dwa ukochane labradory i niejednokrotnie mu się takie ubezpieczenie zwróciło. Dlatego, ja również ubezpieczyłam swojego psa. Firma, która się tym zajmuję nazywa się mySafety. Ubezpieczenie obejmuję zwrot kosztów leczenia, OC i pakiet Assistance. Nie ma znaczenia jakiej rasy jest pies, a do wyboru są trzy warianty ubezpieczenia, które różnią się sumą ubezpieczenia. Wykupiłam tam również taką zawieszkę Psaport na wypadek gdyby pies się zgubił. Jest na niej numer do firmy, a nie bezpośrednio do mnie, dzięki czemu pozostaje anonimowa. Jak psa ktoś znajdzie, to ubezpieczyciel dostarcza futrzaka bezpośrednio od znalazcy do właściciela, pokrywa koszty transportu, ewentualnego leczenia i wypłaca nagrodę znalazcy.

westie

utworzony: 2013-08-26 09:00
Nawet nie wiedziałam, że istnieje takie ubezpieczenie na stałe. Moi znajomi ubezpieczali swojego terriera przed wakacjami w Grecji, myślałam jednak, że to taka jednorazowa opcja na wakacje. Chętnie dowiem się więcej na ten temat. Interesuje mnie głównie, ile wynoszą miesięczne składki.

Rudewredne

utworzony: 2013-11-06 09:16
Szczerze mówiąć, nie mam pojęcia, ja jak zwierzaki chorują to latam do weta i płacę.

psiara1

utworzony: 2014-03-10 12:30
Cześć! wg mnie ubezpieczenie to świetna sprawa - zwłaszcza dla kogoś, kto pieska traktuje jak członka rodziny. Jeśli chodzi o mnie to ubezpieczyłam w firmie MySafety - jestem bardzo zadowolona, a mój pies jest chroniony.

pikaczos

utworzony: 2014-09-17 10:54
Poważnie są ubezpieczenia od choroby dla psa? Ciekawa sprawa w sumie.

Amelka

utworzony: 2015-06-02 11:39
Nigdy o takim czymś nie słyszałam. Aż muszę o tym opowiedzieć znajomym. Szkoda, że tak się mało o tym mówi.

Gra ekonomiczna http://portal.managame.pl