Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Walka z kamieniem.

utworzony: 2017-03-27 14:43
Autor Treść

MalyJakazjady

utworzony: 2017-03-27 14:43
Witam.
Chciałam zasięgnąć opinii na temat skutecznej metody walki z
kamieniem nazębnym u psów.

Baron

utworzony: 2017-03-31 16:15
Chyba
najwygodniejszą
metodą są gryzaki dentystyczne. Dajesz je psu i po problemie.

Ósemka

utworzony: 2017-03-31 19:13
Witam
Najpierw udaj się do weterynarza. Możliwe, że to on będzie musiał pomóc w pierwszej koleności. Skutecznie walczyć z kamieniem można za pomocą gryzków dentystycznych. Ja swojej Ósemce kupuję oravet. Spróbuj podać je swojemu psu.

Punia

utworzony: 2017-04-03 14:02
Czy możesz napisać coś więcej na temat gryzaków oravet
Właśnie zastanawiam się czy to będzie dobra decyzja zakupu tego produktu. Czy twójemu psu smakują gryzaki.

Benek

utworzony: 2017-04-04 14:50
Widzę że nie doczekasz się opisu moja droga :)
Ale ja szczerze ci je polecam te gryzaki oravet
są bardzo dobre dla psów leczą uzębienie i nie czuć obrzydliego
oddechu z pyska. nie zastanawiaj się na tym leć do sklepu
i zapytaj o gryzaki oravet

sienna_081

utworzony: 2017-04-11 21:54
A co sądzicie na temat pielęgnacji psiej jamy ustnej przy pomocy preparatów higienicznych? Widziałam bardzo ciekawą jak dla mnie ofertę: https://www.keko.pl/pol_m_Psy_Pielegnacja-i-higiena-psa_Higiena-jamy-ustnej-379.html gdzie są nawet szczoteczki i pasty do zębów dla psa. Mój psiak  uwielbia jak się cokolwiek z nim robi, łącznie z myciem uszu i czesaniem, ale jak by zareagował na pastę tego nie wiem :D Do tej pory raczej dawałam mu gryzaki, które też można zakupić w necie. Ale widzę, że zęby mają dość wyraźny osad z kamienia.

rulex

utworzony: 2017-05-21 19:34
Mojemu psu daję do karmy PlaqueOff - VetExpert. Jest to preparat, który pomaga przeciwdziałać powstawaniu kamienia nazębnego i płytki bakteryjnej na powierzchni zębów.

rulex

utworzony: 2017-05-29 23:48
Mojemu psu daję do karmy PlaqueOff - VetExpert. Jest to preparat, który pomaga przeciwdziałać powstawaniu kamienia nazębnego i płytki bakteryjnej na powierzchni zębów

ala

utworzony: 2017-08-22 11:01
Kupuje gryzaki przeznaczone do tego problemu.

Andrzej

utworzony: 2017-12-06 09:57
Ja do tej pory starałem się kupować mojemu psiakowi odpowiednią karmę zalecaną przez weterynarza, ale z jej jedzeniem bywa różnie. Nie wiem czy eksperymentować ale myślałem o jakiś domowych sposobach orócz dawania mu do gryzienia odpowiednich kości. Słyszałem coś o wybielaniu węglem, jest to skuteczne i bezpieczne dla ludzi, więc może psu też nie zaszkodzi. Co myślicie? Chyba muszę to skonsultować z weterynarzem. Moja dziwczyna ostatnio podrzuciła mi fajny artykuł:
http://www.kobiety.pl/uroda/wybielanie-zebow-weglem
Ps. Traktuję mojego psa jak dziecko, może dlatego myślę w kategoriach ludzkich. Czy to źle?

Andrzej

utworzony: 2017-12-06 09:59
Ja do tej pory starałem się kupować mojemu psiakowi odpowiednią karmę zalecaną przez weterynarza, ale z jej jedzeniem bywa różnie. Nie wiem czy eksperymentować ale myślałem o jakiś domowych sposobach orócz dawania mu do gryzienia odpowiednich kości. Słyszałem coś o wybielaniu węglem, jest to skuteczne i bezpieczne dla ludzi, więc może psu też nie zaszkodzi. Co myślicie? Chyba muszę to skonsultować z weterynarzem. Moja dziwczyna ostatnio podrzuciła mi fajny artykuł:
http://www.kobiety.pl/uroda/wybielanie-zebow-weglem
Ps. Traktuję mojego psa jak dziecko, może dlatego myślę w kategoriach ludzkich. Czy to źle?