Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

dziwne zachowanie

utworzony: 2011-01-23 15:36
Autor Treść

ewka

utworzony: 2011-01-23 15:36
Witam
Mam pewien problem z moim pieskiem.
Ma 7miesiecy rasy owczarek niemiecki. Bardzo dziwinie sie zachowuje gdy maz wraca wieczorem z pracy i chce z nim wyjsc. Moj pies w tym momencie chowa mi sie przy nogach albo pod fotel sika pod siebie i ma oklapniete uszy. Mogla bym przypuszczac ze w tym momencie strasznie sie zestresowal albo sie boi. Bardzo mnie dziwi to zachowanie bo w ciagu dnia gdy jest w domu maz normalnie z nim wychodzi i pies sie cieszy na mysl o spacerze. Spotkal sie moze ktos z takim zachowaniem ??
Pozdrawiam

Marcel

utworzony: 2011-01-26 16:54
Może mąż po prostu wychodzi na  dłuższe spacery, dzięki którym pies się cieszy. Może spróbuj wychodzi z nim na długie spacery, niech sobie pobiega i td.( o ile dotąd tego nie robiłaś).

ewka

utworzony: 2011-01-27 10:17
To napewno nie ma znaczenia. Poza tym pies sie stresuje jak to on z nim wychodzi nie ja !!

Nikita

utworzony: 2011-01-27 14:03
mój Piesek   jak  przychodzę  z  pracy i   się   ze mną  wita   też  sika  pod  siebie   ale  to  z  radości

kajtek

utworzony: 2011-01-27 20:08
Może pies boi się mężczyzn. W niektórych hodowlach psy traktowane są bardzo źle. Moi znajomi zakupili owczarka na targu. Jak się później okazało miał łamany ogon, żeby wyglądać bardziej rasowo. Co prawda było to 10 lat temu. Może teraz hodowcy są mniej okrutni.
Może twój mąż szczególnie przypomina mu kogoś kto go skrzywdził. Jeżeli to jest przyczyną niechęci psa do męża, to pewnie trzeba będzie się skontaktować z behawiorystą.

ewka

utworzony: 2011-01-31 10:25
No coz, dzieki za te podpowiedzi.
Bede go obserwowac i starac sie nad tym panowac. Zobaczymy czy to cos da !!
Pozdrawiam