Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

ludzie bez serca

utworzony: 2010-07-13 14:59
Autor Treść

Nikita

utworzony: 2010-07-13 14:59
Witam
Bardzo   kocham   zwierzęta,one    czują  tak  samo  jak   człowiek:kochają   ,  cierpią..
Spotkałam   się   z   sytuacją  znęcania   się  nad  zwierzętami:
Walusia   zginęła    śmiercią   głodową .Nie  widzieliście   psa  zagłodzonego  na  śmierć...Kręgosłup   miała   jak  żyletka,,ostry  ..Próbowaliśmy  ją  dokarmiać   ale  właścicielka  nie   pozwoliła...Kilka  razy  nam   się  udało   ale  to   było   za   mało..

Nata & Cody. xd

utworzony: 2010-07-13 16:37
U mnie to samo, moi sąsiedzi mają młodego owczarka niemieckiego, może ma z 7 miesięcy, kiedyś patrzyłam przez balkon, a ten pies zrobił na ogródku kupe, poszedł sobie, zaraz wrócił chwile powąchał i zjadł ją... ;/ ;(

nati98

utworzony: 2010-07-13 18:46
Niektórzy ludzie nie mają serca :(

Wera

utworzony: 2010-07-13 19:42
Ja słyszałam o przypadku psa, który zagryzł swojego właściciela bo on się na nim znęcał. Pies tylko się bronił,trafił na obserwacje.

Psiara&Kociara

utworzony: 2010-07-15 18:37
Jest wiele przypadków że pies zdycha bo właściciel zagłodził te biedne stworzenie...

Psiara&Kociara

utworzony: 2010-07-15 18:39
Choćby na dogomanii...Widziałam zdjęcia i komentarze...Ludzie zbierali pieniądze na leczenie dla psa... Kilka tysięcy złotych. :( :( :( :( :( :( :(

jadudus

utworzony: 2010-07-18 17:56
My naszego czworonoga znaleźliśmy na ulicy. Była po protu z niego sama skóra i kości. Każdy z sasiadów gadał na boku po co wam drugi pies, i że on jest brzytki i nic z niego nie będzie. A mnie to po protu wściekłość brała jak to słyszałam. Nawet nie chce myśleć jak nasz Murzyn musiał być wcześniej traktowany zaznacze że nie lubi on złomiarzy i osób po alkoholu. Ale nas bardzo kocha bo my daliśmy mu od siebie dużo miłości. Teraz jest z niego piękny i radosny piesek, którego w życiu bym nikomu nie oddała. Staramy sie z naszą panią od anielskiego pomagać takim psiakom jak możemy, chociaż po przez zbiórki jedzenia u mnie na uczelni dla łódzkiego schroniska.

yetka

utworzony: 2010-07-27 15:16
Niestety wileu ludiz jets bez serca, jak widiz sie cierpienie zwierząt trzeba zgłaszać to do TOZu

Net & Mikuś

utworzony: 2010-08-03 15:19
Ja znalazlam mojego psa przywiązanego na stacji benzynowej.Był wyglodzony i spragniony a pracownicy stacji nawet nie zwrocili na niego uwagi

ana

utworzony: 2010-08-12 10:48
takie psy można znaeźc na stronach schronisk które są znalezione przez wolontariuszy

Ania

utworzony: 2010-08-16 15:02
to smutne