Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

mój pies się rozchorował..

utworzony: 2017-09-19 22:50
Autor Treść

hiper

utworzony: 2017-09-19 22:50
Witam, mój pies się rozchorował. Przypuszczam, że zjadł coś na spacerze, bo miał straszne wymioty i biegunkę, później już nawet nie chciał pić. U weterynarza dostaliśmy jakieś leki na zatrucie i kroplówkę. No i żeby nie zostawiać psiaka w obcym miejscu, zabrałam go do domu. Tylko, że mój mąż musi założyć wenflon pod kroplówkę. Czy takie jak tutaj https://www.doz.pl/apteka/k288-Wenflony będą również odpowiednie dla zwierzaków, bo zapomniałam zapytać weta?

kama

utworzony: 2017-09-28 15:00
Moj pies kiedy miał biegunkę dostawał diarvet z vetexpert. Zalecane jest podawanie przez 3 dni, ale już po dwóch biegunka minęła bezpowrotnie.

Jaro

utworzony: 2017-11-09 15:14
Pójdź do wetka, to chyba nic nie kosztuje zapytac o wenflon. Ja bym na forum nie szukał odpowiedzi w takiej sprawie.

ojeja

utworzony: 2017-12-02 20:45
a dlaczego weterynarz nie założył mu wenflona? To jak by nie było jest jego obowiązkiem, bo nie każdy jest alfą i omegą, i musi potrafić to zrobić

Elka084

utworzony: 2018-01-15 21:52
Przy takich objawach również uważam, że konsultacja z weterynarzem na każdym kroku jest niezbędna. Przede wszystkim musicie określić co było przyczyną biegunki - czy złe odżywianie na co dzień czy coś zjadł na spacerze. Musisz dobre dbać o to, żeby pies jadł tylko dedykowaną dla niego karmę (np. https://www.maxandmrau.pl/product-pol-398) bo to pierwszy i najważniejszy krok do tego, żeby jgo układ pokarmowy funkcjonował jak należy.

marcianoo

utworzony: 2018-02-05 00:00
samemu zakładać wenflon psu? serio? Nie wyobrażam sobie tego i ja bym się nie odważył... Kiedy mój pies miał ostre zaturcie to od razu pojechaliśmy z nim do A-Z Wet na Zamiejskiej w Warszawie i tam się nim zajęli "od początku do końca". My nie musieliśmy się martwić o zakadanie wenflonu...

Dogomarket

utworzony: 2018-12-20 12:59
W tym przypadku równeiż polecam szym prędzej udać się do weterynarza, tego typu samodzielne zabiegi z reguły źle się kończą i potrzebna będzie porada specjalisty. Skad dokładnie jesteś?