Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

mój pies umie duzo rzeczy np.

utworzony: 2010-06-19 08:42
Autor Treść

Isia

utworzony: 2010-06-19 08:42
-siad,łapa,druga,leżeć,kółko,hop,zejdz,zostaw,zjedz tyle umie mój pies

camparelli

utworzony: 2010-06-19 09:25
Moja umie trochę więcej: siad, waruj, zdechł pies, broń (szczekaj), łapa, piątka, dzisiątka, hop, wejdź, zejdź, równaj, zamknij drzwi, szafkę, podaj dowolny przedmiot, zdejmij (np. rękawiczki, klapki), a kuku, skakanie przez przeszkody, wchodzenie na krzesło, na miejsce, przywitaj (głowa na moje kolana, cały życie spędzam siedząc więc to nie problem:D), obrót. Więcej nie pamiętam teraz.

Roxy

utworzony: 2010-06-19 10:59
Fajnie, naucz jeszcze psa chodzić bez smyczy ;)

Kote

utworzony: 2010-06-19 13:05
moja też umie sporo rzeczy ;))
siad, leżeć, zostaw, noga, buzi, czołgaj się, daj głos, zdechły pies ^^, skok, smycz ( wtedy przynosi smycz) ;P
no teraz więcej nie pamiętam, ale coś na pewno jeszcze jest ;))

Kamelia

utworzony: 2010-06-19 13:32
moj Kamel umie: siad, waruj, zostań, do nogi, hop, obrót, turlaj się, cozlgaj się, zdechl pies, podaj łapę, piątka, zamykać szufledę, zamykać drzwi, podować, podawac cos z szuflady, aport, szukaj, bierz, zostaw, chowaj się, noga.
Opal (jest u mnie dopiero pd miesiąca, wiec wciaż się uczy): siad, waruj, do mnie, zostań, noga, podaj łapę, piatka, dziesiątka, hop.

Misigo

utworzony: 2010-06-19 19:57
Moj pies reaguje na podstawowe komendy siat , łapa , waruj i zawsze jak wracamy ze spaceru prosi zeby mu podac smycz do piszczka :)

Misigo

utworzony: 2010-06-19 19:57
moj pies reaguje na podstawowe komendy siat , łapa , waruj

camparelli

utworzony: 2010-06-20 19:01
Akurat chodzić bez smyczy jest psu łatwiej niż na smyczy...

Julianna

utworzony: 2010-06-21 14:18
hehe;) nio ja ze wzgledu na młody wiek pieska narazie zdązyłam ją nauczyć kilku podstawowych komend;) np siad,  waruj, reaguje na imię, aport, ale jajwiecej mamy śmiechu z komendy "łapa" :) jakby ktoś widział z jaką gracją ją podaje to szok:) ale jest szalenie usłuchana, szybko się uczy;)

magda

utworzony: 2010-06-22 14:36
podziwiam was jak umiecie nauczyc psy tylu rzeczy wiem ze to ruzumne zwierzeta ale jednak moj umie jedynie podaj lape i hop:D

camparelli

utworzony: 2010-06-27 21:35
Najgorsze są początki, musisz nawiązać z psem dobry kontakt, skupić jego uwagę. Później warto zacząć od prostych komend typu siad, waruj, turlaj. Ja większości komend nauczyłam dzięki klikerowi, po pewnym czasie zaczniecie się z psem rozumieć bez słów i zobaczysz że on sam będzie kombinował co robić żeby usłyszeć klik (metoda kształtowania)

Pinesk@

utworzony: 2010-06-30 21:05
Mange: siad, waruj, chodzenie przy nodze, podawanie łap, przybijanie piątki, obroty wokół własnej osi (w obie strony), slalom między nogami, turlanie się, zostawanie, aport, mega piątka (przybijanie obu "piątek"), chodzenie w przód i tył między nogami razem z przewodnikiem, cofanie się, daj buzi, skok przez nogę, obieganie przewodnika, zdechł pies, dostawianie do nogi, oblizywanie nosa, włażenie łapami na miskę ;)
Cezar: siad, waruj, stój, chodzenie przy nodze, podawanie łap,ósemka między nogami, aport, zstawanie w sadzie, warowaniu, siad i waruj w marszu, dawanie głosu, do nogi, zdechł pies.
Nuka: siad, podawanie łap, przybijanie piątki, obroty wokół własnej osi (w obie
strony), slalom między nogami, turlanie się w obie strony, zdechł pies, skoki przez nogi, ręce, odbicia od nóg, pleców, chodzenie na dwóch łapkach, ukłon, wskakiwanie na ramię, plecy.

To chyba wszystko (jak na razie!)  ;)

Pinesk@

utworzony: 2010-06-30 21:06
Mange: siad, waruj, chodzenie przy nodze, podawanie łap,
przybijanie piątki, obroty wokół własnej osi (w obie strony), slalom
między nogami, turlanie się, zostawanie, aport, mega piątka (przybijanie
obu "piątek"), chodzenie w przód i tył między nogami razem z
przewodnikiem, cofanie się, daj buzi, skok przez nogę, obieganie
przewodnika, zdechł pies, dostawianie do nogi, oblizywanie nosa,
włażenie łapami na miskę ;)
Cezar: siad, waruj, stój,
chodzenie przy nodze, podawanie łap,ósemka między nogami, aport,
zstawanie w sadzie, warowaniu, siad i waruj w marszu, dawanie głosu, do
nogi, zdechł pies.

Nuka: siad, podawanie łap, przybijanie piątki, obroty
wokół własnej osi (w obie
strony), slalom między nogami, turlanie się w obie strony, zdechł pies,
skoki przez nogi, ręce, odbicia od nóg, pleców, chodzenie na dwóch
łapkach, ukłon, wskakiwanie na ramię, plecy.

To chyba
wszystko (jak na razie!)  ;)

Aris i Hania

utworzony: 2010-07-15 15:23
moj Husky umie: siad, daj łape(jedna potem drugą), przybija piątke, przybija 2 piątki(daje dwie na raz łaki jako piątki), daje głos, "pies zdechł" czołgać sie, hop, podskakuje i dotyka czubkiem nosa mojej dłoni, umie powiedziec :" I love You"  reaguje na komendy kiedy ciągnie rower albo sanki,( strony zna która prawa która lewa, "Goł goł " to sprint , naprzód to prosto, nawruć) zostań, waruj, bierz go, buzi daje, leżeć, prosi.
to chyba wszystko:)

Lazanija

utworzony: 2010-07-23 17:36
mój pies potrafi trochę więcej, ale już o tym pisałam, bo był podobny wątek.

Himena007

utworzony: 2010-08-10 20:35
Moja Negrusia umie kilka sztuczek np. obrót, kładzenie się gdy wyciągnę nogę w przód i spowrotem siada gdy ją cofnę, przechodzi pod nogą i podstawowe komendy takie jak siad, leżeć, łapa. Zobaczcie sami http://negra2711.fotosik.pl/albumy/766910.html
Oprócz tego bez problemu rozumie komednę ,,wyjdź" i ,,na posłanie"

Ania

utworzony: 2010-08-16 19:16
spac xD

ana

utworzony: 2010-08-27 18:37
mój pies umie tyle samo co pies capmralli i spac

ana

utworzony: 2010-08-27 18:38
i jeszcze poco każesz psu jeśc i to jeszcze przy takiej "diecie"

Gosia

utworzony: 2010-11-27 17:31