Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Rottki

utworzony: 2008-11-07 16:54
Autor Treść

darling55

utworzony: 2008-11-07 16:54
Rottweiler to według mnie najlepsza rasa psa. Może i ludziom kojarzy się z bardzo agrsywnym psem, ale to są bzdury!! Rottweiler może być agresywny jeśli zostanie tak wytresowany przez swojego właściciela. Dużo było pogryźień przez bezmyślność ludzi, którym wydaje się, że mogą mieć rottweilera, bo to tylko pies. Zwierz ten jest pokojowo nastawiony do świata. Uwielbia dzieci. Ni zachowuje się agresywnie wobec napotkanych psów, a co najważniesze, w przeciwieństwie do innych psów, rottki się najbardziej potrafią przywiązać do człowieka, bronić go, a co się z tym wiąże potrafią także słuchają swego właściciela. Ja sama mam doczynienia z rottweilerem i wiem jak to jest.
Kiedy ludzie boją się swojego nie wychowanego psa, chcą aby jak najszybciej zginął, by mogli żyć spokojnie, bez żadnych obaw. Dlategoż to stworzono fundację dla biednych, pokrzywdzonych, ie mających domu rottweilerów. Strona fundacji www.rottka.pl .
I proszę, aby się nie zrażać do tej rasy, ponieważ, gdy te pieski się bardziej pozna, można się z nimi naprawdę bardzo zaprzyjaźnić!!

gabi2

utworzony: 2009-02-15 21:31
Jestem właścicielką trzeciego w swoim życiu psa rasy rottweiler i stwierdzam z cała stanowczością iż jest to najwspanialsza rasa psów , z jaką do tej pory miałam doczynienia.Faktem jest iż nie każdy nadaje się na właściciela tej rasy.Są to psy bardzo inteligętne i wrażliwe, ale wymagają doświadczonego oiekuna.Nie rozumiem skąd wzieła się tak krzywdząca opinia na temat tej rasy. Jestem zdania że to nie te psiaki stanowią zagrożenie dla ludzi , wręcz przeciwnie , to nieodpowiedzialni właściciele są największym zagrożeniem zarówno dla ludzi , jak i psów.

kocimiętka

utworzony: 2010-06-14 18:13
moja ciocia kiedyś miała rottweilera i uuważam że są to super psy.Kiedyś nawet mnie obronil przed jakimis zaczepkami chłopakow.Wystraszyli sie i ucieklli jak zaczela na nich warczec itd . Bardzo lubila dzieci .Fajne bylo to jak sie w nocy kładła na nogi i bylo cieplutko albo jak lizala po rękach ;)  uwielbiam rottweilery :*

Magda

utworzony: 2010-06-19 10:14
 rottweilery to świetne i spokojne psy

magda

utworzony: 2010-06-22 13:38
bałabym sie miec takiego psa sprawiaja wrażenie gorznych mam nadzieje ze to pozory:D

marta-swierk

utworzony: 2010-06-28 16:06
Rottweilery to cudowne psy. Są przyjazne, ładne, lubią ludzi.

Psiara&Kociara

utworzony: 2010-07-12 13:28
Niektóre potrafią być wylewne!

utworzony: 2010-08-01 19:14
rottweilery są świetnymi psami rodzinnymi. Tylko niestety wielu uważa je niesłusznie za agresywne psy

Lazanija

utworzony: 2010-10-31 21:56
Chciałabym kiedyś miec rottweilera, ale najpierw chyba muszę nabrac doświadczenia w wychowaniu innych dużych psów.

miszka

utworzony: 2012-12-03 20:46
ugryzł mie kiedyś mam do tera ztraumę

drzwi
zewnętrzne wrocław

okna
drewniane wrocław