Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » artykuły  » wideo  » Orzeł próbował porwać dziecko

Orzeł próbował porwać dziecko

1970-01-01 01:00:00

wideo

Według użytkownika YouTube'a o pseudonimie MrNuclearCat, to nagranie jest prawdziwe, i ukazuje próbę porwania dziecka przez orła przedniego. Imponujące? Owszem. Tyle, że nie wszyscy w to wierzą
Pomimo tego, że orzeł nie dałby rady kontynuować lotu trzymając w swoich szponach coś tak ciężkiego jak dziecko, scena robi spore wrażenie. Wiele osób twierdzi jednak, że nagranie jest fałszywką. Jak napisał jeden z komentatorów (utrzymujący, że od 15 lat zajmuje się efektami specjalnymi): Jestem przekonany, że nagranie było modyfikowane komputerowo. Niedoskonałości widać w okolicach 10 sekundy.

Na korzyść tej teorii działa też fakt, że wideo zostało wrzucone do sieci wczoraj, mimo tego, że musiało być kręcone na jesieni. Okolice Montrealu są obecnie pokryte śniegiem. Co więcej, o tej historii nie wspomina żadne z lokalnych mediów, a trudno uwierzyć, aby dziennikarze przegapili taką historię.

Póki co, nikt jednoznacznie nie dowiódł, że wideo jest fałszywe. Pewne jest natomiast, że od czasu publikacji wywołało w sieci sporo żartów. Jeden z nich zdobył nasze serca: Byłoby super, gdyby orzeł zabrał go ze sobą i wychował. Mały dorastałby wraz z orłami i uczył się drogi orła, a później został orłomanem, orlim superbohaterem.

za deser.pl



Komentarze
  • Margaret1968

    2017-09-14 17:57:06
    Jezu biedny rodzic. Nie wyobrazam sobie co musiał czuć. Strach na pewno!
  • George1993

    2017-04-23 03:14:28
    Okropny film, aż mam ciarki...
  • sekonto

    2016-12-13 17:03:27
    Tysiące ludzi na świecie nabrało się na ten film. :-)
  • EdwardJackson50

    2016-08-11 19:26:35
    Dobrze że nic mu się nie stało. Wyglądało na serio groźnie.
  • CO2002

    2016-08-11 19:03:55
    To przerażające! Nie wiem czy chciałem to widzieć...
  • HelenJohnson85

    2016-06-01 00:43:40
    To jest przerażające jak niewiele trzeba aby doszło do trageddi. Biedne dziecko.
  • ES1997

    2016-05-25 19:50:42
    Aż mnie ciary przeszły. Nie chce wiedzieć co mogłboby się z tym dzieckiem stać gdyby udało mu sie go prować.
  • OliviaMeekins1960

    2016-05-12 21:22:17
    Może jestem dziwny, ale dla mnie to dość zabawne!
  • JamesJohnson1981

    2016-05-01 02:01:17
    Najgorsze jest to, że ten poniekąd  tragiczny filmik jest jednym z wielu w kompilacji śmiesznych filmików na yt. Dobrze że nic się nie stało dziecku.
  • Baras

    2016-04-24 19:34:52
    Przerażające jak łatwo mozna stracić kogoś bliskiego... nikt by się tego nie spodziewał.
  • GeorgeTillett1988

    2016-04-22 15:52:24
    Mam nadzieje że dziecku nic się nie stało. Filmik sprawia mnie o dreszcze, strach pomyśleć co by było gdyby udało mu się porwać to dziecko...
  • HelenTillett51

    2016-04-18 23:57:42
    Dla opiekuna tego dziecko to musiało byś przerażające. Nie słyszałem jeszcze o przypadku podobnym do tego. Dobrze że nic się takiego nie stało.
  • Hem

    2016-04-18 15:28:04
    Ha ha, tak, jakby go zabrał, to później młody by powrócił, jako prawdziwie polski superbohater. Może byłoby fajnie :)
  • Ethan76

    2016-04-14 15:28:22
    Jest to dość przerażające. Orły to jednak przepiękne zwierzęta i zawsze były dla mnie wyjątkowym zwierzęciem. Jednak są też groźne jak widać na filmiku powyżej.
  • purplegorilla537

    2016-03-30 02:08:21
    To jest przerażające w jakim niebezpieczeństwie sie znajdujemy praktycznie cały czas. Coś strasznego przeżyć coś takiego zwłaszcza będąc rodzicem tego dziecka i stać 3 metry od niego ze świadomością że nie możemy mu pomóc...
  • biggoose762

    2016-03-24 22:30:34
    To tylko pokazuje jak groźnymi zwierzętami są ptaki. Strach myśleć coby się stało z tym dzieckiem gdyby faktycznie go porwał...
  • organicfrog730

    2016-03-03 08:27:02
    Przerażające nagranie i daję sobie rękę uciąć, że prawdziwe. Wyobraźcie sobie strach rodzica gdy to widział...
  • Kicia

    2016-02-19 17:39:15
    Straszne nagranie, pomyśleć że mogło by to nas spotkać. Strach wychodzić na spacery. Trzeba mocno stapać po ziemi:)
  • AScarborough72

    2016-01-13 11:20:30
    A ja nie mogę otworzyć tego filmu...
  • Frank1979

    2015-12-28 13:40:35
    Ciekawe... coś mało prawdopodobne, żeby orzeł ot tak postanowił zapolować na dziecko.