Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » użytkownicy  » xwegax
fot. Antonio
wega widziana obiektywem szefa na firmowej imprezie :)
podaj łapę

(16)

oceń użytkownika
(9.75)

xwegax

w serwisie od:23 10 2008, 02:57
miasto:Warszawa
o mnie:
Jestem studentką V roku germanistyki UW, dorabiam w obsłudze klienta. Od wielu lat (co widać po nicku) Straight Edge, choć niejako wbrew nickowi wegetarianką nie jestem. 

Uważam, że każdy/a posiadacz/ka psa bądź kota może pomóc bezdomnym zwierzętom, nie pozwalając na to, aby ich nierasowa suczka/kotka miała młode, oraz nie popierając rozmnażania kundelków i dachowców. Dlaczego? Każdy urodzony nierasowy miot odbiera szansę bezdomnym zwierzakom na ciepły dom i godne życie, nawet, jeśli właściciel/ka broni się, że małe znalazły domy i same do schroniska nie trafiły, to i tak skazały kilka zwierząt na pozostanie w nim! Dlatego każdego właściciela staram się namówić jeśli nie na kastrację zwierzaka (a warto, dla zdrowia i pewności zabezpieczenia przed kolejnymi ciążami), to chociażby do zaprzestania szkodliwego rozmnażania, uważając, że kłóci się ono z miłością do zwierząt.
Chyba, że tak się owa miłość wyraża:

http://www.kocipazur.org/index.php?id=288

Najbardziej mnie dziwi i boli, gdy postępują tak osoby "zorientowane w temacie" bezdomności zwierząt... 

W tym miejscu chciałam serdecznie pozdrowić wszystkich odpowiedzialnych (nie tylko w temacie zapobiegania psiej i kociej ciąży) właścicieli zwierząt- to dzięki Wam ten świat staje się lepszy, przynajmniej dla zwierzaków :)
Szczególne pozdrowienia i tzw. szacun dla wolontariuszy w fundacjach, organizacjach etc. - jesteście fantastyczni przez sam fakt, czym się zajmujecie i że Wam się chce! :)
zwierzaki użytkownika