Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Młodziutki, pozytywny Charlie, przystojniak w krawacie szuka domu!

Młodziutki, pozytywny Charlie, przystojniak w krawacie szuka domu!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:12 03 2020, 18:20
data ważności:11 04 2020
zamieszczający ogłoszenie: Kaja10014
Dane zwierzaka:
urodzony: 2019
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
"Charlie" prawdopodobnie został sam przy drodze. To już schemat, powinien powstać książkowy opis: rozpoczynamy od wyjazdu w odległe strony, nieznajome dla psiego nosa, kiedy jesteśmy u celu lekko zwalniamy prędkość i w pośpiechu znienacka pozbywamy się czworonożnego pasażera...

No nic - jeden samochód go wyrzucił, drugi zabiera z powrotem ;)

Wypatrzyliśmy tego psiaka na jednym z portali społecznościowych, ktoś z mieszkańców "wrzucił" zdjęcie z informacją o śpiącym od kilku tygodni w trawie psie między posesjami. Błąkał się gdzieś pomiędzy domami wzdłuż jednej z głównych ulic. Bez domu i jakiejkolwiek życzliwości ze strony ludzi, mimo, że jest młody i nieźle wygląda. Spał w kępie traw, w polu. Pojechaliśmy w tą okolicę i spróbowaliśmy go nakarmić - udało się, podszedł. A potem drugi raz i trzeci. Aż w końcu zdecydowaliśmy, że trzeba mu znaleźć jakiś dom.

I szukamy... Charlie, to mega pozytywny roczny psiak. Towarzyski lubi inne psy, zachęca do zabawy z nimi. Pięknie podaje łapkę sygnalizując chęć bliskości z człowiekiem "przylepa" :-) Spaceruje na smyczy, nie wyrywa się. To wszystko sprawia, że wyzbyliśmy się obaw o jego socjalizację, po tym gdzie przebywał i jak funkcjonował.
Charlie oczywiście jest po pełnej konsultacji weterynaryjnej i po standardowych szczepieniach. Obecnie przebywa w przyjaznym dla psów hoteliku w woj. świętokrzyskim.. Aby mieć pewność, że trafi do odpowiedzialnego domu musimy dopełnić kilka standardowych formalności - wizytę przedadopcyjną oraz sporządzimy umowę na podstawie której Charlie zafunkcjonuje w swojej nowej RODZINIE.

Charlie poleca się do adopcji.

tel. 609 505 334
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:609505334
informacje dodatkowe: