Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Pimpuś

Pimpuś

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:26 04 2020, 18:29
data ważności:26 05 2020
zamieszczający ogłoszenie: Azyl Biała Podlaska
Dane zwierzaka:
urodzony:26 4 2020
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Jego historię zdążyło już poznać wiele osób, lecz przypomnijmy ją jeszcze raz, aby każdy wiedział co przydarzyło się temu dzieciakowi.
Pimpek uczestniczył w wypadku komunikacyjnym, został potrącony przez samochód i trafił do schroniska AZYL w Białej Podlaskiej. Diagnoza postawiona przez lekarzy potwierdziła nasze obawy, piesek ma przerwany rdzeń kręgowy. Rozpoczęliśmy poszukiwanie szansy na normalne życie dla Pimpka i po kilku tygodniach opieki przez pracowników schroniska, przekazaliśmy go do kliniki rehabilitacyjnej. Postępy i wola walki młodziaka były widoczne od samego początku; próbował wstawać oraz samodzielnie poruszać łapkami. Na ten moment Pimpek jest w stanie o własnych siłach wstać i przejść kilka metrów. Jest to odpowiedni czas, abyśmy zaczęli szukać mu domu, aby po powrocie z kliniki nie musiał przebywać samotnie w schronisku. Charakter pieska jest wspaniały. Pimpuś to prawdziwa dusza towarzystwa, uwielbia otaczać się dorosłymi oraz dziećmi. Przy bliższym kontakcie wychodzi z niego przytulanka, która wręcz błaga o uwagę w postaci głasków i drapania za uchem. Jest bardzo mądry i chętny do współpracy z przewodnikiem, w szczególności, gdy w grę wchodzą smaczki. Nie należy do spokojnych psów, jest bardzo żywiołowy i ciekawy świata. Szukamy mu miejsca, w którym przyszli właściciele zapewnią mu odpowiednie warunki dalszego rozwoju oraz opiekę.
Pimpuś w klinice był poddawany zabiegom:
- kinezyterapii
- laseroterapii
- elektroterapii
Pracował również na bieżni wodnej oraz miał wykonywane masaże.
Szukamy dla Pimpusia wspaniałego, troskliwego domu, a także opiekuna, który poświęci mu czas, będzie traktował go jak członka rodziny, będzie go kochał i troszczył się o niego ! A także dalej pracował z nim/rehabilitował go. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, pomożemy w transporcie
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:609118027
mailem:schroniskobialapodlaska@o2.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony