Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Botero
podaj łapę

(1)

oceń zwierzaka
(10.00)

Botero

psy
w serwisie od:21 02 2019, 09:36
właściciel piesnazakrecie
Metryczka:
urodzony: 2018
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Oto Botero: ten karmelowy szczeniaczek o lisiej urodzie ma ok 8 miesięcy i waży ok. 6 kg.

Został odebrany z fatalnych warunków - żył w klatce dla królików na podwórku, był mocno niedożywiony.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie gdzie z dnia na dzień robi ogromne postępy w kontakcie z ludźmi i nauce nowych rzeczy, ale ze względu na wyjazd jego opiekunów z końcem lutego pilnie szukamy mu nowego domu tymczasowego lub docelowo domu na stałe. Nie chcemy by trafił do schroniska!

Botero to mały piesek z dużą osobowością. Potrzebuje stanowczych opiekunów, którzy nie boją się pracy z charakternym szczeniakiem - by rozładować jego nadmiar energii i oduczyć stawiania na swoim. Piesek jest bardzo bystry, szybko się uczy i sprawia mu to ogromną radość.

Jak to często bywa u piesków po przejściach - bywa zazdrośnikiem i chciałby mieć swojego człowieka tylko dla siebie. Trzeba nad tym pracować.
Ale to też słodki przytulas - jest spragniony kontaktu i czułości, najlepiej czuje się będąc blisko opiekuna.

Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, ale boi się dzieci. Za kotami nie przepada. Dlatego szukamy mu domu bez małych dzieci i raczej bez kotów. Botero kocha zabawy z innymi psami na spacerach, mógłby więc mieszkać z innym socjalnym pieskiem.

Jest oswojony z miastem: grzecznie jeździ komunikacją miejską na kolanach opiekunki, a nawet chadza do kawiarni. Na smyczy radzi sobie bardzo dobrze! Może mieszkać zarówno w bloku, jak i domu z ogrodem.

Jest odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany. Pięknie przybiera na wadze. Nie wiemy jak duży urośnie bo nie znamy jego rodziców, ale podejrzewamy że będzie pieskiem przed kolano.

***
Chcemy znaleźć dla Botero dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizyty przed- i poadopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Nie wydajemy psów do budy i na łańcuch.
najnowsze komentarze
  • Milik

    2020-02-11 14:26:02
    piękny psiaczek :D
  • vojakowsky

    2019-06-19 14:19:17
    pieski liski są najcudowniejsze :)