Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Czesia -piękna kotka szuka domu jako jedynaczka
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Czesia -piękna kotka szuka domu jako jedynaczka

koty
w serwisie od:17 03 2015, 18:34
opiekun Dom tymczasowy
Metryczka:
urodzony:1 8 2009
miasto:Katowice
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
o zwierzaku:
Czesia to kocia 5 letnia pięknotka. Ma drobny pyszczek z wielkimi oczami, drobne łapki, pięknie aksamitne futerko o srebnym odcieniu i długaśny ogonek. To kwintesencja kociej gracji, elegancji i uroku. Skoczna, zwinna, zgrabna, pełna kociej radości. Uwielbia łapać sznurki, myszki, piłeczki, polować na piórka. Na początku zachowuje pewien dystans do obcych ludzi czy miejsc, ale jej ogromna potrzeba kontaktu przezwycięża nieśmiałość. Kiedy Czesia przekona się że nic jej nie grozi, przychodzi się przytulać, odpowiada miaukaniem na głos człowieka, w nocy śpi wtulona i rozmruczana. Czesia boi się głośnych hałasów i gwałtownych ruchów, początkowo przed obcymi chowa się pod łóżkiem, ale potem jej ciekawość zwycięża i wychodzi zapoznać się, oczarowując swoimi seledynowymi oczkami.
Nawykła do wylegiwania się w łóżku i dopominania się wtedy głaskania i drapania pod bródką. Jest wierną towarzyszką w czytaniu książek- zaraz zajmuje miejsce obok człowieka, przytula się do niego i mruczy. Bardzo lubi szczotkowanie. Kiedy wraca się z pracy zawsze zastaje się Czesię pod drzwiami witającą Opiekuna pomiaukiwaniem jakby opowiadała co porabiała cały dzień .W sam raz dla kogoś kto umie docenić kocią urodę, przyjacielski charakter oraz wie że na kocie zaufanie trzeba sobie troszkę zapracować a wtedy kot odwdzięcza się wielką miłością.
Miała już dom, mieszkała w nim 1,5 roku i nagle zabrakło dla Czesi miejsca w życiu i planach tamtego domu . Wróciła do domu tymczasowego i znów szuka swojego miejsca na ziemi.
Szuka domu spokojnego, raczej bez dzieci do których zachowuje dystans. Czesia szuka domu gdzie będzie kocią jedynaczką. Nie lubi innych kotów, ale za to miły, przyjacielski pies mógłby z nią mieszkać.
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Posiada książeczkę zdrowia
najnowsze komentarze