Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Dexter- zwykły/niezwykły kundel z polskiej wsi!
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Dexter- zwykły/niezwykły kundel z polskiej wsi!

psy
w serwisie od:19 06 2011, 22:48
właściciel kash
Metryczka:
urodzony:5 6 2005
miasto:Piaseczno
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Dexter jest ok. 6-letnim mieszańcem o pięknym, rudym umaszczeniu i ślicznym pyszczku. Waży ok. 30- stu kilogramów i choć wyglądem może robić wrażenie, jest to pies ideał kochający ludzi bezgranicznie. Dexter wszystkich ludzi lubi i nigdy nie wykazuje wobec nich żadnej agresji, pomimo że od człowieka nie zaznał nigdy niczego dobrego. Jego "Pan" o psa nigdy nie dbał i przykuł go na metrowym łańcuchu do rozwalającej się budy. Tak Dexter spędził smutnych 5 lat życia. Potem Pan w ogóle o psie zapomniał i poszedł w świat, a pies niezdolny do zadbania o siebie został i głodował. W tym strasznym stanie, chorego i zagłodzonego, odkryła go kobieta o dobrym sercu, która zaczęła go codziennie karmić- luksus którego Dexterek wcześniej nie zaznał. W końcu Dexter trafił do nas, gdzie czeka na swój dom na zawsze.
Największym szczęściem dla Dextera jest położenie się u nóg człowieka i rozkoszowanie jego obecnością. Dexter pieszczot się nigdy sam się domaga, choć bardzo lubi drapanie za uchem i inne czułości. Nigdy nieczego nie niszczy- nie drapie drzwi, nie kopie ogródka, nie skacze na ludzi ani na ogrodzenie.
Dexter raczej nie lubi innych psów i kotów, bo nigdy nie miał szansy na poznanie przyjemności kontaktu z nimi, choć u nas ma swojego Przyjaciela w postaci 8- miesięcznego szczeniaka z którym godzinami się bawi w ogrodzie. Dex uwielbia bieganie za piłką- przemienia się wtedy w małego szczeniaka.
Dexter chętnie zamieszka w domu z ogrodem- na zewnątrz w budzie lub w domu. NIE wydamy go do KOJCA lub NA ŁAŃCUCH! Dexter szuka naprawdę dobrego domu i dobrych ludzi, którzy dadzą szansę na odrobinę szczęścia zwykłemu- niezwykłemu kundlowi z polskiej wsi.
Dexter jest zdrowy, zaszczepiony, zabezpieczony przeciwko kleszczom, odrobaczony oraz posiada książeczkę zdrowia. Do nowego domu może zostać dowieziony.
KONTAKT: 0606 990 837
katarzynalaskowska@hotmail.com
najnowsze komentarze