Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Idealny pies rodzinny- Dingo z dobrą energią!
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Idealny pies rodzinny- Dingo z dobrą energią!

psy
w serwisie od:06 05 2012, 11:35
właściciel kash
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Piaseczno
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Dingo jest bardzo spokojnym, zrównoważonym i bezproblemowym psiakiem średniej wielkości (za kolano). Emanuje z niego dobra, ciepła energia. Dingo uwielbia spacery na których ładnie chodzi na smyczy- żadnego szarpania czy ciągnięcia- spacer z nim to przyjemność. Dingo jest ogólnie super przyjaznym facetem- nie tylko bardzo lubi ludzi, ale też świetnie dogaduje się z innymi psami (chętnie zamieszkałby z innymi psami). Jest absolutnie pozbawiony agresji, naturalnie chętnie poddaje się przewodnictwu człowieka, zatem jest psem idealnym do dzieci i osób starszych. Jest inteligentny, ciekawski i wesoły, ale nigdy nadpobudliwy czy nadmiernie ożywiony. Pozostawiony sam w domu grzecznie śpi na swoim posłaniu i czeka na powrót ukochanego Człowieka- chętnie w międzyczasie zajmuje się pozostawionym smakołykiem.
Jak większość psów na swoim terenie szczeka na obcych informując o zbliżającym się intruzie- nie jest to jednak męczące, Dingo jest takim przydatnym, naturalnym systemem alarmowym.
Dingo najchętniej zamieszka w domu z ogrodem, ale może też zamieszkać w mieszkaniu. Jest młodym psem potrzebuje zatem w obu przypadkach stosownej dawki ruchu. Byłby bardzo szczęśliwy mogąc biegać ze swoim Panem/Panią, asystując w wyprawach rowerowych, towarzysząc swojej Rodzinie w pieszych wycieczkach lub drepcząc na długi spacer.
Dingo PILNIE poszukuje domu stałego lub tymczasowego! W obecnym miejscu nie może już dłużej zostać. Dingo jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Do nowego domu może zostać dowieziony.
Kontakt: 0606 990 837
najnowsze komentarze