Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Tomi
podaj łapę

(8)

oceń zwierzaka
(10.00)

Tomi

psy
w serwisie od:06 02 2009, 18:22
Metryczka:
urodzony: około 2 lat
klasyfikacja: » Akita
płeć:suka
o zwierzaku:
TOMI zamieszkała już w swoim nowym domu!
DZIĘKUJEMY!

Tomi to bardzo młodziutka i niezwykle przyjacielska sunia. Ma ok. 2 lat.
Zabraliśmy ją ze schroniska bardzo mocno zaniedbaną i z ciężkim stanem zapalnym spojówek spowodowanym w dużej mierze brakiem higieny i panującymi tam warunkami socjalnymi.
Ponieważ w jednym oku (prawym) lekarz stwierdził entropium (podwinięcie powieki) zdecydowaliśmy, że Tomi zostanie poddana zabiegowi. Obecnie zoperowana powieka jest już prawie zagojona. Nie stwierdzono żadnych ubytków wzroku, ani uszkodzeń rogówki. Tak więc wszystko wskazuje na to, że Tomi będzie mogła cieszyć się sokolim wzrokiem :) Jest już w dobrej kondycji zrówno fizycznej jak i psychicznej. Odrobaczona, wysterylizowana i szczepiona.
Drodzy Państwo,
Tomi to niezwykle otwarta, radosna i przyjazna Akita. Skora do kontaktu i współpracy z człowiekiem. Szukająca i pragnąca jego towarzystwa. I nie będzie przesadą jeśli powiemy- wyjątkowa.
Stąd szukamy dla niej osoby znającej specyfikę i potrzeby rasy. Potrafiącej docenić i wykorzystać radość płynącą z wychowania jak również wspólnego (a nie obok) życia z akitą. Jednocześnie świadomej i gotowej zmierzyć się z problemami socjalizacji oraz ułożenia psa. Żaden pies nie wychowuje się "sam". Akita również nie. To specyficzna rasa, dla której człowiek nie może być przypadkowy. To rasa "jednego pana"- bezgranicznie przywiązana i oddana jednemu człowiekowi. I takiego też JEDNEGO Człowieka dla Tomi szukamy.
 
Więcej o Tomi:
http://www.akity.cba.pl/index.php?id=81
 
Tomi na Allegro:
http://www.allegro.pl/item549583925_akita_tomi_mlodziutka_i_sliczna_daj_jej_dom.html
najnowsze komentarze