Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » użytkownicy  » Aborcja Czechy
podaj łapę

(0)

oceń użytkownika
(5.00)

Aborcja Czechy

w serwisie od:04 03 2022, 11:47
miasto:Czechy
o mnie:
Aborcja Czechy - wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy. Stawiamy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez niezwykle doświadczony personel medyczny, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zagrażało. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej klinice.

Klinika w Czechach - oferujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która odwiedza naszą klinikę w Czechach – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają na świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W znacznej ilości przypadków nie oczekujemy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy testów – wszystko, co potrzebne wykonujemy na miejscu.

Wykonanie terminacji ciąży na terenach Czech jest legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na terminację w sąsiednich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje skazania osób, które zdecydowały się aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne.