Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » użytkownicy  » Vivus
podaj łapę

(0)

oceń użytkownika
(5.00)

Vivus

w serwisie od:03 01 2018, 14:49
miasto:Katowice
o mnie:
Zaznaczę na wstępie, że nie pracuję w firmie Vivus. Prowadzę jednak bloga finansowego, gdzie piszę recenzje i opinie między innymi o pożyczkach i najczęściej są to pożyczki firmy Vivus.


Vivus to firma od wielu lat obecna na internetowym rynku kredytowym w Polsce. Firma oferuje szybkie pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach, dostępne w pełni przez Internet. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty, adres mailowy, telefon i konto w banku. Pożyczkę można wziąć szybko i bezpiecznie, bez wychodzenia z domu.

Pierwsza pożycza w Vivus jest za darmo dla nowych klientów - czyli osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty pożyczek w firmie Vivus.

Promocyjne pierwsza darmowa pożyczka dostępna jest na okres do 30 dni.

Klient oddaje dokładnie tyle ile pożyczał. Musi tylko dotrzymać terminu spłaty. Pożyczka ta ma dobre opinie klientów w Internecie - na formach, blogach finansowych, a także w recenzjach w portalach finansowych i innych finansowych serwisach internetowych.

Szczegółowe warunki, regulaminy oraz informacje na temat pierwszej darmowej pożyczki w Vivus można znaleźć na stronie https://www.vivus.pl/.

Gdzie również można wykonać symulację pożyczki i złożyć wniosek o udzielenie pożyczki.

Liczne opinie klientów na temat pierwszej darmowej pożyczki można przeczytać w serwisach finansowych np. tu można znaleźć liczne opinie o Vivus. szczegóły opisałem na tej stronie

Pożyczka Vivus jest uznawana za jedną z najlepszych ofert tego typu wśród firm oferujących pierwszą pożyczkę za darmo. Kolejny przykład - recenzja i opinie o Vivus na temat promocji tej pożyczki do przeczytania pod tym linkiem

Nie wszystkie firmy pożyczkowe oferują nowym klientom pierwszą pożyczkę za darmo. Jednak firma Vivus chcąc dać nowym użytkownikom możliwość przetestowania swoich usług zdecydowała się na wprowadzenie takiej promocyjnej oferty na stałe, licząc że klient zadowolony z usług świadczonych przez firmę Vivus wróci ponownie po kolejną pożyczkę.

Zazwyczaj Vivus oferuję w ramach promocyjnej pierwszej darmowej pożyczki kwotę najwyższą na rynku wśród tego typu promocyjnych pożyczek dla nowych klientów.
zwierzaki użytkownika