Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » użytkownicy  » sekonto
podaj łapę

(0)

oceń użytkownika
(10.00)

sekonto

w serwisie od:13 12 2016, 14:48
miasto:Płock
o mnie:
Mam na imię Paweł i jestem właścicielem psa o imieniu Drops. To poczciwy kundel, który ma swój urok. Nie zamienił bym go na żadnego rasowego psa. Po pierwsze jest inteligentnym i dość łatwo poddającym się tresurze zwierzęciem. Po drugie to mieszańce są najczęściej o wiele zdrowszą odmianą psów od tych rasowych. Mieszanka różnych genów sprawia że kundle bardzo rzadko cierpią na choroby typowe dla wielu ras. Tymczasem ubogie genetycznie psy rasowe mają najczęściej cały szereg przypadłości, które okazują się nie wyleczalnymi zwyrodnieniami oraz chorobami. Nie dajmy się ogłupiać i podążać za sezonową modą na daną rasę kreowaną przez sprzedawców-hodowców. Bardziej zdrowego kundla można przecież mieć za mniejsze pieniądze i często nawet za darmo.

Pora opowiedzieć trochę o mnie. Jestem pracownikiem banku i mam zamiar na stałe związać swoja przyszłość z bankowością. Już od dziecka oprócz zwierząt interesowały mnie również finanse. Będąc nastolatkiem często kupowałem gazety poświęcone finansom. Wiele osób może jeszcze pamiętać miesięcznik Profit, który obecnie funkcjonuje już pod inną postacią jako Forbes. To dzięki tej gazecie w czasach przed powszechnym dostępem do Internetu w Polsce poznałem, czym jest biznes, inwestowanie, giełda oraz bankowość. Zaczynałem staż w banku spółdzielczym, po czym trafiłem do PKO BP. Przeszedłem do Banku SMART, który obecnie funkcjonuje z lekko zmodyfikowaną ofertą pod inną nazwą. Jeżeli poszukasz wiedzy w internecie to wychwycisz, że bank nest opinie na temat jakości obsługi klientów ma pozytywne i jednocześnie zróżnicowane. Wiem, że nest konto jest bardzo dobrym i jednocześnie darmowym produktem. Dlatego przyjemnie jest pracować w instytucji, która zbiera pozytywne recenzje. Można powiedzieć że kreujemy nowe trendy w Polskim sektorze bankowym. Ponieważ NEST Bank jest pierwszym bankiem, który zdecydował się postawić na rodzinę. Placówki po modernizacji bardziej przypominają przytulne pijalnie czekolady niż oddziały bankowe. To może być przepis na sukces na polskim rynku na najbliższe lata.

Jeżeli chodzi o zwierzaki, to podczas pracy w banku zajmują się psem zwykle rodzice albo narzeczona. Nie mogę go przecież zabierać do siedziby banku, choć bardzo bym chciał ;-) Wiem że tęskni za mną gdy jestem w pacy. Jednak gdy wracam zabieram go na spacer. Narzeczona mówi mi czasami nawet że na pierwszym miejscu jest u mnie praca w Nest Bank, na drugim pies a na trzecim ona. No cóż taki już jest Świat zbudowany i jako kobieta musiała się z tym pogodzić.
Co nie zawsze jak tak proste jak nam się wydaje.
zwierzaki użytkownika
znajomi