Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » 10-cio letnia Kaja szuka miłości na jesień życia...

10-cio letnia Kaja szuka miłości na jesień życia...

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:18 11 2014, 09:19
data ważności:18 12 2014
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2004
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Kaja ma ok. 10 lat, szuka domu, bo wśród 20 innych kotów z którymi aktualnie mieszka niestety jest bardzo smutna, a to dlatego, że chciałaby więcej czasu spędzać ze swoją opiekunką. Kaja uwielbia być głaskana, brana na kolana - niestety przy tylu kotach Pani, która się nią opiekuje nie ma na to czasu i widzi, że Kaja się w takich warunkach źle czuje.
Kotka ma orientalną urodę, podłużny pyszczek, trochę jak syjamy. Została znaleziona w 2005 r. pod samochodami przed sklepem. Przyprowadziła drugiego kotka. Po nakarmieniu oba poszły za kobietą, więc wzięła je do domu. Panowała jakaś infekcja i oba kotki się rozchorowały - w płucach zbierała się ropa... Kocurek odszedł, ona się uratowała, ale po tej chorobie jest delikatniejsza niż inne koty. Bardzo chętnie i dużo je. Jest łagodna i szuka możliwości żeby się przytulić, śpi w łóżku z Panią.
2 lata temu była u niej robiona sanacja jamy ustnej, chore ząbki zostały usunięte, a zdrowe wyczyszczone z kamienia. Kotka jest wysterylizowana. W tej chwili Kai nic nie dolega, jest zdrowa.
Kaja to typowo domowa, delikatna koteczka, zawsze kiedy odwiedzam jej Panią, to Kaja pcha się z ciekawością do nas by zobaczyć co się dzieje
Kaja przebywa w domu tymczasowym w Zduńskiej Woli, ale nie ma problemu z dowiezieniem jej do Wrocławia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej (do wglądu na naszej stronie: wroclawskiekoty.com w zakładce "adopcja").

Kontakt:

Michalina - 791 053 332,
e-mail: michasiab@op.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:791 053 332
informacje dodatkowe:
wysterylizowany