Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » 10-cio mies., śliczny Kacperek szuka kochającego domu

10-cio mies., śliczny Kacperek szuka kochającego domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:28 09 2014, 11:34
data ważności:28 10 2014
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Kacperek to kotek w wieku ok. 10 mies. Kręcił się przez kilka tygodni pod jednym z bloków, gdzie był dokarmiany, jednak pewnego dnia zjawił się w okropnym stanie, cały w strupach, z powyrywaną sierścią i ten właśnie dzień był jego ostatnim dniem na dworze... Został natychmiast zabrany do weterynarza, który stwierdził pogryzienie. Nie wiadomo czy urządził go tak pies, większy kocur czy jakieś dzikie zwierzę. Kacper miał wtedy zaledwie pół roku, a już spotkało go tak traumatyczne przeżycie. Kocurek miał uszkodzone oczko, wygryzioną dziurkę w głowie, liczne rany. Leczenie trwało dość długo, ale na szczęście zakończyło się sukcesem. Jedyny ślad jaki został, to lekko uszkodzona trzecia powieka w jednym oczku (w niczym nie przeszkadza kocurkowi, nie wpływa na widzenie).

W tej chwili Kacperek odrabia straty - dużo je, dużo śpi, bawi się z innymi kotami. Jego futerko nabiera blasku, a on sam staje się coraz piękniejszy i pogodniejszy. Kotek bardzo lubi towarzyszyć swojej opiekunce w codziennych czynnościach, oglądać TV siedząc jej na kolanach, ale nadal boi się obcych ludzi (choć z biegiem czasu coraz bardziej ten strach przełamuje,), głaskany pięknie mruczy. Szukamy dla niego spokojnego domu bez malutkich dzieci. Po wszystkim co to młode kocię przeżyło, na pewno przeprowadzka do nowego domu będzie wiązała się ze sporym stresem. Kacperek potrzebuje cierpliwego człowieka, takiego, który pomoże mu przełamać początkowy strach i zaufać, tak jak ufa tymczasowej opiekunce. Kacperek odwdzięczy się swoim towarzystwem, mruczeniem i młodzieńczymi harcami.

Kocurek jest zdrowy, odrobaczony i wykastrowany. Poleca się do adopcji :)

Kotek przebywa w domu tymczasowym w Zduńskiej Woli, jednak nie ma problemu z dowiezieniem go do nowego domu do Wrocławia (nasza wolontariuszka regularnie jeździ na tej trasie).


Kontakt w sprawie adopcji:

Michalina - 791053332,
e-mail: michasiab@op.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:791 053 332
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany