Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Bebe

Bebe

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:12 10 2018, 11:43
data ważności:11 11 2018
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2018
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Mały Bebe ma niecałe trzy miesiące. Jest niby nieśmiały, ale chyba jednak bardziej ciekawski. Gdy głaszczemy innego przedszkolaka, siada w pobliżu, zadziera główkę i zaczepnie patrzy nam prosto w oczy. Chyba Biedaczek myśli, że wygląda poważnie…
Lubi się bawić, lubi sobie podjeść, lubi spać i wyglądać przez okno. Uprawia biegi przełajowe z ogonkiem skierowanym prosto w niebo. Harce i figle uskutecznia nie tylko z rodzonym bratem, lecz również z przyszywanym rodzeństwem z fundacyjnego przedszkola. Jest kochany i pocieszny.
Bebe oraz jego braciszek i siostrzyczka urodzili się jako dzieci kotki wolno żyjącej. Ich matka jest dziką kotką, którą po kastracji wypuściliśmy w miejscu bytowania. Kociątka zostały pod opieką Fundacji i z powodzeniem zaakceptowały nasz ludzki świat.
Bebe szuka dla siebie domku wyjątkowego: odpowiedzialnego i zakochanego w nim na zabój. Domku, w którym zrzucona doniczka lub przelot szczęśliwego kota ze stołu na kanapę będą witane owacjami. Opiekuna, który za kilka miesięcy odwiezie Młodego na kastrację, wybierze dla niego najładniejszą miseczkę i najbardziej miękki kocyk.
Bebe jest już po pierwszym szczepieniu, został zaczipowany, ma książeczkę zdrowia.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Malucha, piszcie na adres: adoptuj@przytulkota.pl lub dzwońcie po godzinie 16: Aga 604 268 143, Magda 509 581 758.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604268143
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony