Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Bil

Bil

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 12 2012, 17:25
data ważności:03 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: lonecat
Dane zwierzaka:
urodzony:1 5 2011
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » inne (poza klasyfikacją FIFe) » Kot pospolity
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Z niewielką nadzieją na cud zamieszczam ogłoszenie tego kocurka szukającego domu już na stałe. Z niewielką, bo komu mógłby skraść serce zwykły, przeciętny, ciemno bury kocurek? Bil, bo takie imię teraz nosi, ma ok. półtora roku. Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Niestety dom ten nie może poświęcić Bilowi tyle uwagi ile on potrzebuje. A potrzebuje jej sporo. Bil nie jest nakolankowym przytulakiem. Ucieczką reaguje na próby wzięcia go na ręce. Z drugiej strony potrafi sam z siebie przyjść do człowieka, podstawiać się po rękę do głaskania, ocierać się i mruczeć. Wskoczy na łóżko, rozłoży się i pozwoli głaskać. Ale wszelkie ruchy które odbierze jako próbę unieruchomienia go powodują natychmiastową ucieczkę :( Dlatego potrzebuje odpowiedzialnego, cierpliwego i wytrwałego opiekuna który pozwoli Bilowi żyć własnym życiem i spróbuje go przekonać że człowieka nie należy się bać. Bil mieszka w towarzystwie innych kotów, ponieważ aktualnie jest z nich wszystkich najmłodszy więc próbuje zaczepiać wszystkich do zabawy co niekoniecznie mu się udaje. Niedawno odkrył jednak prawdziwą frajdę zabawy w postaci niewielkiego pluszowego szczurka. Mógłby się nim bawić godzinami a obserwacja tej zabawy przynosi wiele radości.
Nie wiadomo niestety jak Bil zachowywałby się w relacji z psami, nie było możliwości sprawdzenia.
Bil jest już wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Testy FIV/FeLV negatywne. Jest zdrowy, ma duuuży apetyt. Da się pokroić za mokre jedzenie ale suche też zajada.
Bil przebywa w prywatnym domu tymczasowym ale formalnie pozostaje pod opieką Fundacji Jokot i będzie wydany do adopcji wyłącznie na podstawie fundacyjnej umowy adopcyjnej.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:533002936
mailem:lonecat@wp.eu
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany