Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Bobo

Bobo

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:12 10 2018, 11:26
data ważności:11 11 2018
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2018
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Bobo ma około 10 tygodni. Mieszka razem z bratem w fundacyjnym przedszkolu. Jest trochę leniwy, trochę zawadiacki, trochę żarłoczny i trochę zabawowy. Jest niezwykle wdzięczną mieszanką wszystkich kocich cech. Uwielbia spać w pełnym słońcu, kocha brykać z kocimi przyjaciółmi, z ciekawością podgląda nas przy pracy, a gdy zbyt długo nie zwracamy na niego uwagi, zaczepia łapką, trąca główką — przypomina o swoim istnieniu. Czy jest grzeczny? Na tyle, na ile może być grzeczny mały kotek. Korzysta z kuwety, jedzonko pięknie wymiata z miseczek, kiedy śpi, to śpi, a kiedy szaleje, to szaleje.
Kocięta urodziły się jako dzieci kotki wolno żyjącej. Ich matka jest dziką kotką, którą po kastracji wypuściliśmy w miejscu bytowania. Dwaj chłopcy i dziewczynka zostali pod opieką Fundacji i z powodzeniem zaakceptowali nasz ludzki świat.
Bobo jest już po pierwszym szczepieniu, został zaczipowany, ma książeczkę zdrowia.
Szukamy dla Maluszka odpowiedzialnego domku, domku z jeszcze bardziej odpowiedzialnym Opiekunem. Dorastający kot to nie lada wyzwanie, dlatego decyzja o jego adopcji powinna być w stu procentach przemyślana i świadoma.
Jeśli chcielibyście, by miseczka Bobo stała w Waszej kuchni, piszcie na adres: adoptuj@przytulkota.pl lub dzwońcie po godzinie 16: Aga 604 268 143, Magda 509 581 758.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604268143
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony