Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Bona- młoda śliczna kotka SZUKA DOMU

Bona- młoda śliczna kotka SZUKA DOMU

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:16 08 2013, 13:23
data ważności:15 09 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Kotkę znalazł mój pies 26 czerwca na spacerze. Jako że jest przyzwyczajony do kotów w domu niezmiernie się ucieszył, że w trawie odkrył kociczkę, która od niego się przytula. Siedziała w trawie obok budowy, wystraszona, ale lgnąca do ludzi. Na rękach zaniosłam ją do domu. Czyściutka i bielutka sierść, pazurki, uszka. Wszystko wskazuje, że została wyrzucona. Wiadomo - sezon wakacyjny. Na ogłoszenia porozwieszane w okolicy nikt nie odpowiedział. Została odrobaczona i raz zaszczepiona. Oczywiście ma książeczkę zdrowia.
A o samej kotce - biało-szara, sierść raczej troszkę dłuższa od zwykłej i jest bardziej puchata, wiek. to max 1,5 roku, waga - ok. 3,5 kg. Oczywiście qwetkowa, do jedzenia dostaje głównie suchą karmę, raz dziennie mokre. Przez poprzednich właścicieli została wysterylizowana.
Co do charakteru to uwielbia siedzieć na kolanach, jak tylko ma możliwość to hop - i już się przytula. Lubi być noszona na rękach, momentu odstawienia nie lubi. Dużo gada - głównie żeby zwrócić na nią uwagę i coś jej odpowiedzieć. Z zabaw - najchętniej piórka i uciekające sznureczki. Na nie poluje. U weta bardzo spokojna, wręcz wyluzowana. Za to podróż w transporterze na początku nie jest tym, co lubi.
Innych kotów raczej się boi, z psami nie ma problemu.

Kontakt do mnie to tel. 660 42 85 62, mail agnezs1@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:660 428 562
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany