Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Bura pręgowana wysterylizowana kotka wyrzucona z auta szuka domu

Bura pręgowana wysterylizowana kotka wyrzucona z auta szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:28 01 2015, 12:21
data ważności:27 02 2015
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Katowice
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Irenka jest kotką mającą ok 1,5 roku do 2 lat, lekko nacięte ucho wskazuje, że została wysterylizowana.Kotka została wyrzucona z samochodu na oczach ludzi. Na szczęście ludzie zareagowali i zgłosili to.W pierwszym dniu była bardzo zestresowana, na każdy ruch człowieka kuliła się i nie chciała jeść.W takim stanie nie mogła zostać w schronisku.Niestety nie było żadnego DT,więc osoba mająca wziąć innego kota w pilnej potrzebie zabrała ją, mamy tylko 3 dni na znalezienie domu tymczasowego lub stałego.


Irenka na dzień dzisiejszy podchodzi do człowieka, ociera się, sama wskakuje na kolana, jednak nie lubi brania na ręce-miauczy wtedy i warczy. Kotka bardzo boi się innych zwierząt. Wygląda na to, że nigdy nie miała z nimi styczności. Została bardzo skrzywdzona przez człowieka, potrzebuje czasu i spokoju, żeby dojść do siebie.Będzie idealną towarzyszką dla samotnej osoby oraz rodziny, gdzie nie ma małych dzieci. Nie jest wybredna co do jedzenia. Lubi zarówno puszeczki, gotowane mięso, jak i suchy pokarm. Została zaszczepiona odrobaczona, odpchlona.

Przebywa w awaryjnym domu tymczasowym w Rudzie Śląskiej, gdzie nie może zostać, bo we wtorek przyjeżdża inny kot w poważnym stanie.


kontakt w sprawie adopcji:

tel. 602 180 396
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:602 180 396
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany