Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Dale-mały,przemiziaty i niewyględnie czarny ;)

Dale-mały,przemiziaty i niewyględnie czarny ;)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:30 10 2013, 10:37
data ważności:29 11 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dale, czarny Dale zawitał na świat na początku września 2013r więc jest jeszcze maleńkim kocim dzieckiem. I tak zachowuje się. Lubi papusiać dobre jedzonko. Bardzo, bardzo lubi jeść,więc rośnie jak na drożdżach. Wszystko wskazuje,że będzie sporym kocurkiem. Dale też bardzo lubi przytulać się do nas, niecierpliwie drobiąc łapinkami jak źle głaszczemy chłopaka. Lubi tuptać nożynkami, udeptywać nas z lubością i mruczy pięknie jak sprawia mu frajdę nasze mizianko. Pomrukuje głośno i wyraźnie. Pcha się sam na kolana, pakuje do łóżka by poleżeć na kołderce wystawiając brzuszek ku sufitowi. Często gada do nas jak tylko uchwyci kontakt wzrokowy. Opowiada swoje historie oczekując odpowiedzi. Lubi biegać. Robi to tak szybko, że małe nożynki nie wyrabiają się buksując na zakrętach.Włazi na drapak, najwyżej jak może, poluje na zabawki, zagryza kocie towarzystwo. Ot, typowy dzieciuch z niego. Dale jest bardzo towarzyski, pełen energii, wiecznie głodny i bardzo wesoły. Wszędzie go pełno. Korzysta z kuwety, ma ks.zdrowia.
Jest cudnym kocim maleńtasem co szuka domu , który zrozumie ,że dzieciak jeszcze wiele troski wymaga. Dale, nie powinien być jedynakiem więc szukamy mu domu z drugim kotem lub adopcja dwupaku wchodzi w grę. Szuka Domu, w którym może dorosnąć i spędzić swoje życie przy boku kochającej go Rodziny. Odwdzięczy się na początku dziecięcą miłością i rozrabiankami , dostarczając wiele uśmiechu i radości. Potem jako dojrzały i stateczny kot będzie Twoim wielkim przyjacielem i towarzyszem. Takim na dobre i złe.
Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: Tel.: 697 541 709 (po 16!) ; m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697 541 709
informacje dodatkowe:
odrobaczony