Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Edi - cudowny pieszczoch czeka na dom :)

Edi - cudowny pieszczoch czeka na dom :)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:05 07 2013, 13:24
data ważności:04 08 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Witajcie!
Podobno można tu znaleźć idealny dom, więc dobrze trafiłem :)
Mam 10 miesięcy i mam na imię Edi.
Jeszcze niedawno byłem bezimienny i moje krótkie życie stało pod wielkim znakiem zapytania? Trafiłam jako maluszek do schroniska, i myślałem ze spotkało mnie największe szczęście kiedy ktoś wyciągnął do mnie ręce i zabrał do domu. Więc czułem się dobrze, byłem zdrowy, radosny, szczęśliwy i pewnego dnia wydarzyło się nieszczęście wyszedłem na balkon i nie wiem jak to się stało ale skoczyłem na dół. Oj pamiętam jak mnie bolało.zostawili mnie w lecznicy , już mnie nie chcieli bo się zepsułem, już byłem im niepotrzebny....
Eugeniusz trafił do wolontariuszy na leczenie łapki. Jest już miesiąc po operacji. Praktycznie prawie nie widać śladu po operacji. Edi biega, szaleje i bawi się jak mały kociak. Potrafi się wspiąć na najwyższe półki.A gips z nózki juz dawno zdjęty:)
Jest bardzo ciekawskim, proludzkim i prokocim kotem. Uwielbia położyć się na człowieku, zwinąć w kuleczke i zasnąć:) Ma najpiękniejsze oczy ze wszystkich naszych tymczasów. Uwielbia głaskanie, czesanie, drapanie pod brodą i wszystkie inne pieszczoty. Lgnie do człowieka i na sam jego widok biegnie, żeby połasić się między nogami :) Pogramca much, owadów i komarów:)
Jak wszystkie dobrze wychowane kotki korzysta z kuwety. Ma wspaniały charakter, kocha ludzi i uwielbia być głaskany. Do nowego domu z pewnością wniesie wiele radości. Szukamy dla Ediego bezpiecznego domu i kochającego właściciela.
Kontakt w/s adopcji:  668-002-965, 604-134-815 lub info@wroclawskiekoty.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604-134-815
informacje dodatkowe: