Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Frania nadwrażliwa kocia piękność

Frania nadwrażliwa kocia piękność

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:13 01 2014, 12:15
data ważności:12 02 2014
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:Kraków
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Formanka - albo, jak czasem ją nazywamy, Frania - jest kotem już dorosłym, który bardzo długo czeka już na dom, choć wiele osób zachwyca się jej urodą. Urzeka biel jej futerka i piękne oczy, zaufanych ludzi obdarzające głębokim, zielony spojrzeniem. Potrafi zachowywać się przyjacielsko. Wciąż jednak nie znalazła domu. Dlaczego? Jest nieśmiała.

Urodziła się na podwórku i bardzo długo, dzięki swojej inteligencji i sprytowi, nie dawała się złapać. Gdy wreszcie się udało było już trochę za późno na oswajanie. Osiągnęliśmy jednak na przekór wszystkiemu bardzo wiele - Frania daje się karmić z ręki, nie ucieka na sam widok człowieka, czasem śpi w łóżku, a gdy jest w dobrym nastroju podchodzi blisko i ciekawie spogląda, czy przypadkiem czegoś dla niej nie mamy...
Być może Frania nigdy nie będzie przesiadywała na kolanach i niewykluczone, że jej strach przed ludzkimi rękami nie minie. Pewne jest jednak, że warto mieć przy sobie tak niekłopotliwego towarzysza jak ona. Trudno się napatrzeć na jej wymyślne zabawy, jest mistrzynią mimu - potrafi wyrazić wszystko swoim okrągłym pyszczkiem.
Wydaje się, że Frania najlepiej czuje się sama, lub w towarzystwie łagodnie usposobionego kota, który nie próbuje z nią zbyt gwałtownych zabaw i akceptuje jej delikatność. Otwiera się wtedy, łatwiej podchodzi, nie panikuje.

Nie prosimy o dom dla Frani bo to dla niej lepsze, jak dla każdego kota, mieć swojego Człowieka na wyłaczność. Dla Frani to konieczne.
Dla tego kota kolejne dni, miesiące lata spędzone w dużej grupie kotów w domu tymczasowym, gdzie trudno o kompletny spokój, gdzie zdażają się dominujące charaktery i głośne zabawy, gdzie nie możemy zagwarantować Frani najbardziej indywidualnej opieki, to czas kiedy jej zdrowie, psychiczne i fizyczne, pogarsza się. Nie możemy nawet odczuć, jak musi być trudne życie tego nadwrażliwego kota. Dajmy jej szansę - jeżeli nie na szczęście to na normalne, spokojne życie.
Frania jest wysterylizowana. Korzysta z kuwety i je suchą karmę. Ma założoną książeczkę zdrowia. Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna.

Więcej o na stronie: www.PodJednymDachem.org

Dodatkowe:
data urodzenia: 1.05.2009
wiek: 4 lata
umaszczenie: biała z czarnymi znaczeniami
rasa: dachowiec, kot europejski

Kontakt:

Ania Stachura
chceztobamieszkac@podjednymdachem.org
tel. 603 837 421
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:603 837 421
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany