Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » INDIANA JONES - kochany 4 mies. ODWAŻNY ROMZRUCZANY odkrywca do adopcji

INDIANA JONES - kochany 4 mies. ODWAŻNY ROMZRUCZANY odkrywca do adopcji

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:08 09 2015, 12:40
data ważności:07 11 2015
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Kraków
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Indiana Jones to młody kociak, który został porzucony ... przed porzuceniem, ktoś bawił się w malarza i pomalował kota farbą ... Po farbie nie ma już śladu, a Indiana w Krakowie czeka na dobry dom.

Kocurek ma ok. 4 mies. Jest fantastyczny, w momencie zdobywa serca i sympatię, nawet psiarzy. Jest mega ufny i kontaktowy, wie jak zawalczyć o swoje i zwrócić na siebie uwagę. Nie ma w nim lęku przed człowiekiem. Imię zobowiązuje, bowiem Indiana jest małym odkrywcą i poszukiwaczem skarbów. Nieustraszony, ciekawski, zajrzy w każdy kąt, nie cofnie się również przed psem, któremu w razie potrzeby, a nawet jej braku - potrafi przylać w łeb, by po chwili bawić się z i tulić z nim w objęciach :) W tej chwili mieszka z dwoma kotami i psem i to właśnie pies jest jego najlepszym kompanem do zabaw i psot. Ot taki mały rycerzyk, który mimo małego gabarytu zna swoją wartość. Indiana pięknie potrafi zająć się sam sobą, wystarczy zabawka, kawałek papieru i kot walczy z nim i nosi w pyszczku przez godzinę. Kiedy trzeba przychodzi do człowieka i oddaje się pieszczotom i głaskom mrucząc przy tym na wysokich obrotach. Potrafi usnąć na kolanach, na podkładce myszy, kiedy opiekun pracuje na komputerze. Jest fantastycznym i mądrym kotem. Jak każdy w tym wieku jest również małym łobuzem, ale to ryzyko posiadania młodego kociaka. Swym urokiem osobistym potrafi zrekompensować wszystkie wygłupy. Bez problemu korzysta z kuwety, grzeczny podczas jazdy samochodem, idzie wtedy spać na kolanach opiekuna.

Indiana przebywa w domu tymczasowym w Krakowie

Odpchlenie: tak
Odrobaczanie: tak
Szczepienia: wkrótce
Kastracja: wkrótce

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony