Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Kiesia pamięta jak to jest mieć dom i kochających ludzi...

Kiesia pamięta jak to jest mieć dom i kochających ludzi...

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:06 12 2013, 15:15
data ważności:05 01 2014
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Mam na imie Kiesia, miałam dom i kochających ludzi, przynajmniej tak mi się wydawało. Przywieźli mnie na działki, biegłam za samochodem ile sił w nogach ale oni odjechali. Czemu mnie zostawili, czym zawiniłam? Nigdy nie byłam na dworze, było ciemno i zimno, nie było ciepłego kocyka i ulubionych zabawek. Nie miałam co jeść byłam głodna i słaba. Ja przecież tak kocham ludzi.
Chciałam zasnąć aby ten zły sen się skończył i wtedy zobaczyłam jego. Pochyli się nade mną wziął na ręce i zabrał do altanki. Nakarmił i położył na ciepłym kocyku. Przyjeżdżał codziennie i dawał jeść. Pewnego dnia nie przyjechał czekałam i czekałam aż straciłam nadzieję.
Starszy człowiek który zaopiekował się Kiesią na działkach odszedł, przed śmiercią poprosił o zaopiekowanie się jego ukochana Kiesią. I tak trafiła do wolontariuszy.
Kiesia to beztroska, radosna młodziutka roczna koteczka szukająca swojego ludzia. Jej szczęściem w życiu jest człowiek, który przytuli, będzie kochał i dobra zabawa, którą szalenie ceni. Charakteryzuje ją nieskomplikowana, lecz kochana osobowości dobrego towarzysza, umilającego czas swą obecnością, wnoszącego do domu trochę śmiechu, trochę odprężenia, przede wszystkim wiele radości.
Prosimy uczyń jej życie kolorowym - pokochaj ją!
Kicia wie co to kuweta - załatwia tam swoje potrzeby. Swoje pazurki ostrzy na drapaku. Ma ogromny apetyt i chęć do zabawy. Uwielbia spacery na smyczy. Lubi dzieci i inne koty, jest wysterylizowana i zaszczepiona.
Nie jest piękną mała kuleczką ale też potrafi kochać, tylko czy ktoś to dostrzeże?'

Kontakt w/s adopcji
692-322-623 lub info@wroclawskiekoty.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:692-322-623
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany