Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Kocanka słodka i lekko nieśmiała kotka szuka domu

Kocanka słodka i lekko nieśmiała kotka szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:01 08 2013, 22:47
data ważności:31 08 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
KOCANKA

Równie słodka, co nieśmiała, równie bojaźliwa, co skora do zabaw. Ucieka od wyciągniętej ręki, ale kiedy uda się ją pogłaskać, okazuje się, że jej się to podoba. Nadstawia się, wygina, czasem nawet brzuch wystawi do podrapania. Strasznie ciekawska, lubi obserwować człowieka. Gdy tylko uzna, że dzieje się coś ciekawego, zaraz się pojawia i sprawdza, paczy i pyta wzrokiem: co robisz? Będzie z tego jakaś zabawa?

Uwielbia się bawić. Jest uzależniona od swojego ulubionego łańcuszka, kiedy wie, że ktoś ma go w ręce, jest zdolna biegać za nim i miauczeć: baw się ze mną, nie przestawaj, nie idź, jest tak fajnie! Za łańcuszkiem, sznureczkiem czy piłeczką potrafi się rozpędzić z takim zapałem, że nie może wyhamować na śliskiej podłodze i – bum! Kot leży! Ale zaraz wstaje, otrzepuje się i pędzi dalej.

Lubi towarzystwo innych kotów. Jest dla nich świetną towarzyszką, zdecydowanie nadaje się do domu, gdzie są już innego koty. Potrzebuje wyrozumiałego, cierpliwego opiekuna, który nie będzie się z nią próbował zaprzyjaźniać na siłę, tylko poczeka, aż Kocanka będzie na to gotowa. Wcale nie potrwa to długo.

Kocanka jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Szuka odpowiedzialnego domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt ws. adopcji:
ag.jarosinska@gmail.com
tel. 505 780 239
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:505 780 239
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany