Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Lukrecja

Lukrecja

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 02 2019, 23:06
data ważności:05 03 2019
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2016
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » inne (poza klasyfikacją FIFe) » mieszaniec (poza klasyfikacją FIFe)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Lukrecja urodziła się pod koniec 2016 roku. Gdy ją znaleźliśmy, była kilkumiesięczną białą kuleczką, brykającą beztrosko pod sklepem przy ruchliwej ulicy. Teraz, chociaż że jest już dorosła, nadal uwielbia wesoło brykać i fikać koziołki z innymi kotami. Kocha ganiać wędki, piłeczki i kolorowe motylki z szeleszczących materii.
Jednakże, największą pasją Lukrecji jest obserwowanie człekokształtnych. Ciekawska koteczka zawsze jako pierwsza zajrzy nam w obiektyw aparatu albo powącha wodę w wiaderku. Niczym biały duszek zakrada się, gdy myśli, że jej nie widzimy i próbuje poniuchać nasze buty albo telefony położone na stoliku. Uważnie, z poważną minką, obserwuje każdy nasz krok w jej pokoiku.
Widać, że bardzo by chciała przestać się bać, bardzo by chciała przełamać się i pozwolić na bliskość człowieka, lecz nadal jest to dla niej szalenie trudne. Czasem, gdy uda nam się przyłapać ją w jakiejś budce lub na posłanku podczas snu, to możemy jej dotknąć i chwilkę pomiziać. Ona wtedy zmruży oczy i pozwoli sobie na chwilkę zapomnienia… Ale, gdy tylko jest to możliwe – trzyma dystans.
Nasz Lukierek, przez swoje lęki, ma praktycznie zerowe szanse na adopcję. Kto chciałby takiego futerkowego stworka, którego trzeba karmić, sprzątać kuwetkę, a ten nawet nie pomruczy w podzięce… A nawet jeśli, to pewnie najwcześniej za kilka miesięcy…
Jeśli mimo wszystko, jakimś cudem, jesteście zainteresowani adopcją Lukrecji prosimy, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604268143
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany