Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Mikuś Mały do kochania doskonały!

Mikuś Mały do kochania doskonały!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:13 09 2013, 10:51
data ważności:13 10 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Mały Mikuś urodził się w okolicach 03.06.2013 roku. Po burej mamuni odziedziczył piękny bury płaszczyk fantazyjnie zarzucony na białe futerko. Po mamuni ma również zabawnie rozpłaszczony nosek z sępim garbkiem. A natura sama z siebie przyozdobiła ten różowo- świnkowaty nosek fikuśna ciemną plamką.
Na świat Mikuś patrzy lekko skośnymi oczkami podkreślonymi czarną krechą jak u amanta filmowego. Te oczyska są one bystre ,wesołe i wścibskie. Razem z noskiem oczęta Mikusia współpracują i wszystko co się dzieje w około jest zauważone. Kocik wszędzie nosek wsadzi i wszędzie go wciśnie. Mikuś chodzi po świecie na długaśnych, mocnych nożynkach. Lubi pojadać dobrocie. A najlepiej kurczaczka gotowanego. Kocik jest niezwykle ruchliwy. Wszędzie biega, wszystko nadaje się do zabawy. A jak pędzi ,to buksuje łapinkami na zakrętach zarzucając dupiną na boki. Nie ma za wiele czasu na głaskanie. Przydybany w ramionach mruczy rozkosznie ,ale tak na odczepnego, bo już musi biec za czymś sobie tylko wiadomym. Lekko skrzeczącym głosem dopomina się o uwagę. Przychodzi nieśmiało poprzytulać się i poopowiadać mrucząc swoje historie. W nocy zastanie się go obok, wtulonego w nasze nogi lub leżącego na podusi. Przy dotknięciu od razu łaciaty brzuszek wystawia do głaskania rozkosznie wyciągając kopytka. Mikuś zajmuje najlepsze miejsce na kołderce i nie ustąpi z niego nawet o przesunięcie wąsa.
Mikuś lubi nie tylko dobre jedzonko. Lubi też jeździć ze mną na szczotce, pomagać mokrej podłodze wyschnąć urządzając ślizgi na niej. A przyciskając boczkiem ścierkę ,zagląda w każdą dziurę. Jeśli siedzi na drapaku to tylko na najwyższej półce .Biega po nim jak wiewióra. Lubi spać na najwyższym hamaczku, niedbale machając ogonkiem. Mikuś to pełen życia i bardzo ruchliwy Kocurek. Doskonale dogaduje się z innymi kociastymi. A najbardziej ze swoją siostrą, burą Myszką.
Mikuś korzysta z kuwety. Ma książeczkę zdrowia. Doskonale nadaje się jako partner do zabawy dla innego wesołego kota. Mikuś nie powinien być jedynakiem. Szukamy domku, który malca pokocha i będzie cierpliwie znosić ganianki i pomoc w pracach domowych oraz wszędobylstwo małego.
Istnieje możliwość dowozu kota(do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane.
Kontakt :Aśka 697 541 709 (po 16!) mail: m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697 541 709
informacje dodatkowe:
odrobaczony