Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Mikuś Mały -wszędobylski ciumciacz;)

Mikuś Mały -wszędobylski ciumciacz;)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:10 11 2013, 13:16
data ważności:10 12 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Mikuś Wszędobylski jest kotem obecnym w każdym miejscu. Wszędzie wejdzie i wszystko widzi. Nie ma dla niego miejsca gdzie ciekawego, nakrapianego noska nie wsadzi. Nie ma niczego, czego piękne, amancie oczęta Mikusia nie wypatrzą. Garnek zakryty oznacza, że chowamy przed nim cuda. Woda w misce to wspaniała basenowa zabawa, nakrętka leżąca na blacie jest też wspaniałą zabawką co z hurgotem spada i toczy się. Zapakowana pralkę należy sprawdzić a przyniesioną torbę należy rozpakować. Przy sprzątaniu pomóc też trzeba bo jak wiadomo ludzie leniwi są. To wielki pomagier w pracach domowych. Jak drapak to tylko najwyższy. Jak uciąć sobie spanko dzienne to tylko na hamaczku pod sufitem zawieszonym. Leżące pranie jest również zachętą do drzemki. Mikusiek jest wspaniałym i wesołym dzieciakiem co kocha świat i kocha nas ludzi. Bo jak tulić się to tylko do ludzkich rąk. Jak pogadać to tylko patrząc w nasze oczy. Lubi spać na kolanach cyckając po dziecinnemu swoją łapinę. I nie ma mocnych by Mikuś na kolanach się nie ułożył. W nocy usypia wtulony w nas mrucząc na całe pokoje. Chodzi za nami jak piesek, wita się radośnie jak wracamy z pracy. Otwarty na obcych i towarzyski ,jest zawsze blisko, gotowy do tulanek.
Mukusiek urodził się na początku czerwca 2013 roku więc jest jeszcze maleńtasem ciałem i duchem. Doskonale dogaduje się z innymi kotami. Mikusiowi potrzeba własnego domu z własnym ludziem i kocim towarzystwem. Do domu w posagu wniesie urodę, bystrość i wesołość.
Mikuś ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety.
Istnieje możliwość dowozu kota(do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a rozmowy adopcyjne SMS-ami nie będą prowadzone. Kontakt :Aśka 697 541 709 (po 16!) m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697 541 709
informacje dodatkowe:
odrobaczony