Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Mila - śliczna kotka szuka nowego domu

Mila - śliczna kotka szuka nowego domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:14 05 2013, 11:51
data ważności:13 06 2013
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Rzeszów
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Pilnie szukamy domu dla wspaniałej, mądrej koteczki o imieniu Mila. Kicia jest czarno - biała i ma piękne białe plamki pod noskiem, jakby właśnie piła mleczko i nie zdążyła się oblizać :) Kotka została porzucona przez właścicieli podczas przeprowadzki i przez jakiś czas była bezdomna. Trafiła do nas w ciąży i w tej chwili karmi swojego jedynego kociaka. Będzie więc gotowa do adopcji najwcześniej pod koniec maja.
Przebywa obecnie w lecznicy w Stalowej Woli (transport organizujemy w razie potrzeby), gdzie musi być zamykana w ciemnym, małym pomieszczeniu i powoli zaczyna mieć tego dosyć. Chciałaby wyglądać przez okno, brakuje jej świeżego powietrza i przede wszystkim - towarzystwa człowieka. Jest bardzo przyjacielska, łagodna i ułożona. Mamy podejrzenie, że potrafi załatwiać się do ubikacji :)
Jest też wyjątkowa ze względu na dodatkowego paluszka u łapki :)

Kotka jest cichutka, grzeczna i nie narzuca się. Chętnie wskakuje na kolana i ociera pyszczkiem o człowieka. Na pewno niesamowicie doceni dom, opiekę i odrobinę czułości. Miała robione testy FeLV/FIV - są ujemne. Jest wysterylizowana i odrobaczona.

Z powodu zdarzających się zwrotów kotów z adopcji, bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Koty wbrew pozorom przywiązują się do człowieka i cierpią kiedy są odrzucane.

Kontakt: 502 344 095,

borek.katarzyna@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:502 344 095
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany