Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Mówią na mnie Karusia kochana :)

Mówią na mnie Karusia kochana :)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:14 01 2014, 12:49
data ważności:13 02 2014
zamieszczający ogłoszenie: Sylwia
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
„Nie chcę pamiętać, co to znaczy być głodnym. Nie chcę pamiętać, jak to jest być bezdomnym kotem. Jak to jest bać się wszystkiego, musieć uciekać przed złymi ludźmi. Już wiem, że miło jest być głaskaną, umiem zaufać człowiekowi, wierzę, że pełna miseczka nie zniknie jutro. Lubię mruczeć, lubię się bawić, zaczęłam wchodzić na kolana, zaczęłam wreszcie kochać życie! Jeszcze tylko chciałabym znaleźć taki swój, na zawsze dom, gdzie będę mogła żyć tak, jak się właśnie nauczyłam. Dom gdzie będę bezpieczna i zawsze już będzie ciepło. Dom pełen miłego głosu przemawiającego do mnie. Bo ja reaguję na swoje imię. Wiem, że jestem Karolinka, Karusia. Mówią o mnie Karusia kochana"

Karolinka ma ok. 2 latek . To nieduża, przepiękna, bura koteczka, której prążki ślicznie układają się na tygryskowej mordce. Futerko ma lśniące i mięciutkie. A wzrok bystry i myślący. Jest zdrowa zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Doskonale wie, do czego służy kuwetka.
Karusia lubi towarzystwo ludziowe. Lubi być blisko, lubi poobserwować, choć do zwolenników noszenia na rękach nie należy. W oczy opiekuna patrzy bardzo ufnie. Przytula się chętnie, czasem delikatnie podgryzając jak nadmiar uczuć napłynie . Mruczy tez pięknie choć jeszcze nieśmiało. Wie, że człowiek to kochanie i pełna pyszności miseczka. Ma wielki apetyt nie tylko na życie. Lubi bardzo jeść .Bardzo! Jedzenie suchego ,puszek i mięsa jak najbardziej odpowiada kotu. Zaczyna przypominać kulotkę na krótkich nożynkach. Jest pełną temperamentu i energii kotką. Uwielbia bawić się , biegać, gonić kulki i zagryzać myszki, wyczyniać wygibasy na drapaku. Zaczęła przychodzić nieśmiało na kolana z przyjemnością kładąc się i zasypiając. Nie ma mocnych by ją wtedy zdjąć. Wraca jak bumerang J Karolcia może być jedynakiem choć z kotami dogaduje się. Zapewni towarzystwo, stałą obecność obok i wdzięczność za pełna miseczkę.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: Tel.: 697 541 709 (po 16!) ; m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697 541 709
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany